Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ah canim insallah... o kadar cok istiyorum ki boyle bir surpriz yapmak.. esim o gun herhalde yerinde duramaz :) Simdi bile konusu gecince ikimizinde gozleri doluyor..
benımkının tepkısı gorulmeye degerdı saka mı yapıyosun gercektenmı dıye sorular sora sora bı hal oldu en son sonucu gosterdım soktan cıktı sevınmelere gectı sıra:laugh:sımdı artık bılıyo beklıyo tekrar nasıl sürprız yaparım bılemıyorum vallaaaaa

benımkının tepkısı gorulmeye degerdı saka mı yapıyosun gercektenmı dıye sorular sora sora bı hal oldu en son sonucu gosterdım soktan cıktı sevınmelere gectı sıra:laugh:sımdı artık bılıyo beklıyo tekrar nasıl sürprız yaparım bılemıyorum vallaaaaa

Inanirim canim :) Herhalde benimkide ufak capli bir sok gecirir o kesin haha :) Ay dusunmesi bile heyecanlandirdi beni..

hmm artik seninkide seninle beraber gunleri sayiyorsa biraz zor olur canim surpriz yapmak ama yine denersin :)

Benimde aklimda bi tane bebek resmi, uzerine birseyler yazip onu puzzle olarak cikartmak ve hediye etmek vardi.. Yani istedigin resmi puzzle olarak yapiyorlar burda ordada vardir herhalde.. Onu yapinca ogrenirdi hehe :)

Inanirim canim :) Herhalde benimkide ufak capli bir sok gecirir o kesin haha :) Ay dusunmesi bile heyecanlandirdi beni..

hmm artik seninkide seninle beraber gunleri sayiyorsa biraz zor olur canim surpriz yapmak ama yine denersin :)

Benimde aklimda bi tane bebek resmi, uzerine birseyler yazip onu puzzle olarak cikartmak ve hediye etmek vardi.. Yani istedigin resmi puzzle olarak yapiyorlar burda ordada vardir herhalde.. Onu yapinca ogrenirdi hehe :)
eveeeeeeeeeet senın fıkrınde süpermıs canımmmm bende kopya cekerım bundan ozaman:laugh:kopyalasalım tatlımmmmmmm

hamile kalmak isteyenlere 2.5 bardagı kaynayan suyun içine 8 adet inciri ikiye bölüp kaynayan suyun içine atın 6 dakika kaynatın üzerine 1taze havuç dilimleyin 4 dakika daha kaynatın sabah akşam yemekten 15 dakika önce aç karnına için nothergün yeni olacak

Sura canim hosgeldin.. mesaj yazmistim okudun mu bilemiyorum ama..

incir kurunu deneyenler var burda faydasi var mi bilemiyorum ama.. sen denedinmi?

dogru soyluyon canım yaaaaawwwwwww kafa ıste olsun ama sana bısey dıyeyımmı o an sevıncten ne gelmısse aklına onceden unutuyon ama soyluyum sana ılk aklına gelenı yap ama

Inanirim canim ya.. elim ayagima dolasir benim zaten o kesin birsey.. simdi boyle dedigime bakma yani :) o an herhalde surpriz falan dusunmeden esime kosarim bagira bagira soylerim haha :)

zaman tatlım zaman ne zaman hayırlısı ıse ozaman gelsın bebıslerımız

Amin be gulum insallah Rabbim bizlerede bu guzel duygulari nasip eder en kisa zamanda.. Zamani vardir tabiki bizler o zamani bilemesekte Rabbim herseyin en guzelini en dogrusunu bilir..

Geri