Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canlarım ben tekrar geldim cumaya bugün biraz dua ediyim dedim ne güzel fikirler onlar öyle ama ben hiç sürpriz falan yapmıycam çünkü korkuyorum açıkçası gene gdüşer diye ikimizde çok üzülmüştük tatlı cadım bikere düştü diye tekrar düşecek diye bişey varmı canım bu konuda bilgin varmı ben hala atlatamamışım arabayla seyehat bile edemiyorum

kızlar inş bizde verebilşriz eşimize o güzel haberi ne güzel bişey ya okadar mutlu oluyo ki insan herşey tos pempe görünüyo birden rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin hastalıktan sonra en büyük imtihan bu bence rabbim bize önce sağlık sonra sağlıklı hayırlı evlatlar versin inş

canlarım ben tekrar geldim cumaya bugün biraz dua ediyim dedim ne güzel fikirler onlar öyle ama ben hiç sürpriz falan yapmıycam çünkü korkuyorum açıkçası gene gdüşer diye ikimizde çok üzülmüştük tatlı cadım bikere düştü diye tekrar düşecek diye bişey varmı canım bu konuda bilgin varmı ben hala atlatamamışım arabayla seyehat bile edemiyorum
canım bana doktorum bunun garantısını vermedı ama bılemeyız tabı dedı hatta kendı esı 3 kere dusuk yapmıs 4.de tutmus canım yaaaa korkmayalım ınsallah olmaz tekrar

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ

nisan rüzgar.................12 Şubat (Hadi artık haber bekliyoruuuuzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
ranagul.........................20 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat
ayşegül........................27 şubat
lalezar.........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat
tatlı cadım....................28 Şubat
bebişim.........................2 Mart
aslıgökçe......................3 Mart
pretty women .............. 5 Mart
zuzuu...........................6 Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
butterfly45......................15 şubat(şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:
selzeh..............................19 subat (şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:

Hosgeldin canim benim.. Allah dualarini kabul etsin insallah.. Ne guzel yapmissin..

Evet fikirler guzelde simdilik elden gelen birsey yok.. bende ilk heyecan ya iste aylardir boyle hayaller kuruyorum..

Insallah en kisa zaman hamis kaliriz ve Rabbim sizlere bir daha boye birsey yasatmaz..

kızlar inş bizde verebilşriz eşimize o güzel haberi ne güzel bişey ya okadar mutlu oluyo ki insan herşey tos pempe görünüyo birden rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin hastalıktan sonra en büyük imtihan bu bence rabbim bize önce sağlık sonra sağlıklı hayırlı evlatlar versin inş

Inanirim canim.. ama sakinmamak lazim.. Sakinilan goze cop batar derler ya.. Allah'a emanet edip, tabiki birazda dikkat edip oluruna birakmaliyiz bence..

canım bana doktorum bunun garantısını vermedı ama bılemeyız tabı dedı hatta kendı esı 3 kere dusuk yapmıs 4.de tutmus canım yaaaa korkmayalım ınsallah olmaz tekrar

Allahim kimseye yasatmasin boyle birsey..

Hosgeldin canim benim.. Allah dualarini kabul etsin insallah.. Ne guzel yapmissin..

Evet fikirler guzelde simdilik elden gelen birsey yok.. bende ilk heyecan ya iste aylardir boyle hayaller kuruyorum..

Insallah en kisa zaman hamis kaliriz ve Rabbim sizlere bir daha boye birsey yasatmaz..

Inanirim canim.. ama sakinmamak lazim.. Sakinilan goze cop batar derler ya.. Allah'a emanet edip, tabiki birazda dikkat edip oluruna birakmaliyiz bence..

Allahim kimseye yasatmasin boyle birsey..

evet canım dua ettim hepimize rabbim kabul buyursun inş tatlım öle zorkim insan elinde olmadan korkuyo ama çok kişinin ilk bebeği düşüyomuş ondan biraz rahatladım dr bana defalarca hamile kalabilirsin üzülme boşuna dedi inş hepimiz birgün anne oluruz ben çok fazla sakınıyorum desem yalan olur sadece ağır kaldırmıyorum ani hareketlerden kaçınıyorum bide fazla seyahat etmiyorum okadar inş rabbim hepimize dünyaya getireceğimiz hamilelilk versin

evet canım dua ettim hepimize rabbim kabul buyursun inş tatlım öle zorkim insan elinde olmadan korkuyo ama çok kişinin ilk bebeği düşüyomuş ondan biraz rahatladım dr bana defalarca hamile kalabilirsin üzülme boşuna dedi inş hepimiz birgün anne oluruz ben çok fazla sakınıyorum desem yalan olur sadece ağır kaldırmıyorum ani hareketlerden kaçınıyorum bide fazla seyahat etmiyorum okadar inş rabbim hepimize dünyaya getireceğimiz hamilelilk versin

Sagol canim..

Birde soyle birsey varmis canim.. aslinda bizim bildigimizden cok daha fazla dusuk oluyormus.. ve bu dusukler genelde adet gecikmesinden bir kac gun sonra oluyormus.. Eger o sirada test yaparsan hamile oldugunu ogreniyorsun, ama yapmayip biraz daha beklersen, ve o sirada dusuk olursa cogu kadin bunu dusuk degilde adetim geldi diye algilayip uzerinde durmuyormus..O yuzden bana burda doktorum ilk testi en erken 2 adetin geciktikten 2 hafta sonra yap diyor ama onada biraz sabir lazim galiba :)

Amin canim..

Geri