Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar nasılsınız...

iyiyiz güzel hamişim bugün umutlar birkez daha yeşerdi içimizde nasıl kötü olalılm sen nasılsın bebiş nasıl inş bizde birgün hamileyim diye bağırıcaz bazen umudumu kaybetsemde sizlerden aldığım güzel haberlerle tekrar umut doluyo içinm iyiki varsınız iyiki tanımşım sizi beni sizden başka kimse anlmıyo hepinizi çok seviyorum

MERHABALARRRRRRRRRR :) :)
ayyy eski günlerdeki gibi yine kaynaşsak mrb vahidecim gebelik nasıl gidiyor...
SELZEHCİMMMM burdanda tebrik etmek istedim seni :) bugun çoook mutluyuz butterflye çk sevinmiştim şimdi ise sana :) süperrr yaa ... ben en çok babayı merak ediyorum i,lk öğrendiğinde ne yapcak :)))))))
:dil:

Son düzenleme:
iyiyiz güzel hamişim bugün umutlar birkez daha yeşerdi içimizde nasıl kötü olalılm sen nasılsın bebiş nasıl inş bizde birgün hamileyim diye bağırıcaz bazen umudumu kaybetsemde sizlerden aldığım güzel haberlerle tekrar umut doluyo içinm iyiki varsınız iyiki tanımşım sizi beni sizden başka kimse anlmıyo hepinizi çok seviyorum
bende bebişimde çok iyiyiz şükürler olsun.. merak etme mutlaka sizdende güzel haberler alıcaz.. sende iyiki varsın tatlım :)

MERHABALARRRRRRRRRR :) :)
ayyy eski günlerdeki gibi yine kaynaşsak mrb vahidecim gebelik nasıl gidiyor...
SELZEHCİMMMM burdanda tebrik etmek istedim seni :) bugun çoook mutluyuz butterflye çk sevinmiştim şimdi ise sana :) süperrr yaa ... ben en çok babayı merak ediyorum i,lk öğrendiğinde ne yapcak :)))))))
:dil:
selam canım ya nazar değmesin ama çok iyi gidiyo ilk 5 ay korkunçtu ama atlattık çok şükür 6. ayım bitti zaman çabuk geçiyo valla sende hiç anlamıcaksın nasıl geçtiğini:) bebişim erkek canım... Rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin herkese ben çok zor geçirdim ilk aylarımı inşallah sizin rahat geçer

Geri