Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar ben çok dua ettım çok okudum ıstersenız söyleyebılrım neler okudugumu

tabiki isteriz canım benim hadi söyle

MERHABALARRRRRRRRRR :) :)
ayyy eski günlerdeki gibi yine kaynaşsak mrb vahidecim gebelik nasıl gidiyor...
SELZEHCİMMMM burdanda tebrik etmek istedim seni :) bugun çoook mutluyuz butterflye çk sevinmiştim şimdi ise sana :) süperrr yaa ... ben en çok babayı merak ediyorum i,lk öğrendiğinde ne yapcak :)))))))
:dil:

umutsuz reyhancım seninle tanşmadık daha biz seni burdanda tebrik ederim inş sağlıcakla kucaklarsın yavrunu

allaha cok sükür iyiyim aysegülüm sen nasilsin ben buralardayim da kac gündür burasi cok durgundu

bende iyiyim canım evet birkaçgündür durgundu burası ama çok şükür rabbime selzehim sayesinde şenlendik sende nevar neyok

bende bebişimde çok iyiyiz şükürler olsun.. merak etme mutlaka sizdende güzel haberler alıcaz.. sende iyiki varsın tatlım :)

saol canımm aminnn inş sizlerindeduasıyla rabbim biezede yaşatsın ogüzel duyguları inş

umutsuz reyhancım seninle tanşmadık daha biz seni burdanda tebrik ederim inş sağlıcakla kucaklarsın yavrunu[/QUOTE]
ayy tşk ederim ayşegülcümmm allahım isteyen herkese nasip etsin evet ben artık son zamanda girmiyordum artık umutsuzluk yıkıyordu beni ama binlercew şükür çok çok iim :)

tabiki isteriz canım benim hadi söyle

ocak ayında basladım okumaya canlarım salatı tefrıcıyeye subat bası bıttı çok sükür 170 tane ayetel kürsi gece yarısı kalkılacak abdest alınacak kıbleye dogru oturulup okunacak 818 defa selamün kavlen 130 defa salavat 3 tane fatıha arka arkaya okunacak

OKUNANLAR
4444 salat-ı tefriciye okundu170 tane ayet el kürsi okundu1000 salat ı münciye okundu818 defa selamün kavlen okundu130 defa salavat okundu3 tane fatıha okundu100 tane kevser süresı okundu
40 tane fatıha okundu707 tane Ya Varis okundu7 tane yasin okundu7 tane fetih süresi okundu
70 tane meryem süresı okundu

selam canım ya nazar değmesin ama çok iyi gidiyo ilk 5 ay korkunçtu ama atlattık çok şükür 6. ayım bitti zaman çabuk geçiyo valla sende hiç anlamıcaksın nasıl geçtiğini:) bebişim erkek canım... Rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin herkese ben çok zor geçirdim ilk aylarımı inşallah sizin rahat geçer
haa maşallah canım benimm ya benim şimdilik ii bi sıkıntım yok ama inan vakit gececiğini hiç sanmıyorumm 4 yıl su gibi geçti şimdi bebişim var ama inann hiç mi hiç günler gecmiyor :) ama olsunn değer dimi vahidemm amin.. canım allahım seninkinide sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

Geri