Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

saol fıstık nede güzel dertleşmişsiniz kocişlerin bugün kulağı çın çın çınlalamıştr :piha:

gülüm bidenem meğer sen ne dertliymişin anam demek kocişe gıcık olurdun heeee :piha:bugün ranbbimize bol bol dua edelim inş verir isteğimizi en kısaa zamanada

Evet canim cinlattik biraz napalim bacim arada sinir ediyor beni :)

edelim gulum.. beni unutmayin listede yokum diye tamam mi..

sağolun kızlar Rabbim herkesin mutluluğunu daim etsin bebişlerimizle , çocuklarımızla taçlandırsın inşaallah....

ya akşam bekleyen lişstesine göre dua edeceğiz ya , ama gerçek isimlerle olmayacak ya , ben ona takıldım olur mu ki ööle??????

Amin insallah..

evet bende oyle dusunmustum.. yani burdaki nicklerlede biraz komik olur gibi ama herkesin ismini ogrenmemiz biraz zor..

O yuzden bildiklerimizin ismini bilmediklerimizinde nickleri ile dua edecegiz artik..

Evet canim cinlattik biraz napalim bacim arada sinir ediyor beni :)

edelim gulum.. beni unutmayin listede yokum diye tamam mi..

Amin insallah..

evet bende oyle dusunmustum.. yani burdaki nicklerlede biraz komik olur gibi ama herkesin ismini ogrenmemiz biraz zor..

O yuzden bildiklerimizin ismini bilmediklerimizinde nickleri ile dua edecegiz artik..

canım benim hiç unuturmuyuz seni sen benim gülüm sün kız yerim seni aman boşver gülüm hepimizinki arada yapıyo öle sanki azmıyızki hehe

hangisi canm kitler için olanı mı soruosun.? buarada saol tatlım hepimizin inş.

canım kistleri soruyorum

kızlar burda olanlar desin isimlerini ben bilmiyorum cünki.. benim ki ece

tanıştığımza memenun oldum tatlım bende ayşegül yazgülüde meryem tatlı cadıda dilek

Geri