Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim hiç unuturmuyuz seni sen benim gülüm sün kız yerim seni aman boşver gülüm hepimizinki arada yapıyo öle sanki azmıyızki hehe

canım kistleri soruyorum

tanıştığımza memenun oldum tatlım bende ayşegül yazgülüde meryem tatlı cadıda dilek

he tamm canm saol isimler için.. kisler için ilaca adet günbüne kadar devam sonra gitcem bakalım çatlamışsa sorun yok çatlamışsada nolcak bilmiom ayşegülüm:S

Ah canim bende sana kiyamam fistigim.. amin gulum Rabbim herkesin mutlugunu daim etsin insallaj..

amiinnnn canım benim saol

kızlar bı surelıgıne cıkıyorum azcık ısım var tekrar gelırım aksama dogru gorusuruz kızlarr

tamam canım gör

Benim ismim Meryem kizlar.. oncede yazmistim.. bunu okuyanlar ismimlede dua ederlerse cok sevinirim.. bende bildiklerimi ismiyle dua edecegim

tamam canım benim ederiz rabbim kabul eder inş hepimize sağlıklı hayırl evlatlar verir

canım benim hiç unuturmuyuz seni sen benim gülüm sün kız yerim seni aman boşver gülüm hepimizinki arada yapıyo öle sanki azmıyızki hehe

canım kistleri soruyorum

tanıştığımza memenun oldum tatlım bende ayşegül yazgülüde meryem tatlı cadıda dilek

Bende seni yerim kiz fistik.. isiririm hatta hehe :)

desen = dilek :) Onuda ben yazayim hehe :)

Kizlar bencede kavgalar evin tadi tuzu… ama zaman gectikce. onlarda azalir. insan birbirini daha iyi taniyor huyuna suyuna gidiyor. hem kadin hem erkek. benim esim mesela evlenmeden ve yeni evliyken daha deli doluydu. simdi daha sakin biri. cabuk sinirlenmiyor. parlamiyor. eskiden öyleydi. Insanin yasi gectikce yasamin kiymetini daha iyi anliyor. Kavgayla zit gitmeyle bir ömür gecmez anliyor. Hele bide cocuk olunca… bu gercektir. Cocuk evin nesesi… Kizlar ben dedim ya bizim kizimiz okulla geziye gitti. Pazartesiden beri yok… Ve ben onu cooooooooooooooooooooook özledim :-(((

evet nick konusuna gelince bende öyle düsünüyorum. isimle daha iyi. Benim adim Hatice. Simdi diceksiniz ne alaka… dilara… Dilara benim güzel Kuzucugumun adi… adimi hatirlamassaniz bile… dualarinizda Dilaraya bir kardes deyinnn :)
Allah Razi olsun hepinizden… bende isimlerinizi ve nicklerinizi not ettim. Insallah bende sizler icin dua edecem bu aksam

Lara kim????????????
Ece ,Meryem , Ayşegül , Dilek , Hatice ..... kızlar başka var mı ismini söyleyecek olan ????
benim adım Dilek yani 2 hatta 3 Dileğimiz var burada ona göreee .....

Geri