Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

nasılsınız ya burda cok güzel paylaşımlar oluyor okuyorum ne güzel destek oluyorsunuz

evet burası gerçekten muhteşem bir paylaşım sitesi... herkes herkesin iyi ve kötü gününde mutlaka yanındadır. herkes bildiği bütün bilgileri mutlaka paylaşır. eee sonuçta derdimiz ortak. BEBEK :)

merhabalar.........

hoşgeldin canım nasılsın, geçti mi kötü günlerin

ay bende istiyorum bebek ama göğüsümde sorun cıktı basıt kıst ameliyat olucam aslında dr sordum aldır hemen hamile kalmanda sorun yok dedi aldırmazsan süt verme zamanı sorun yaşarsın dedi şimdi aldırmak zorundayım

evet burası gerçekten muhteşem bir paylaşım sitesi... herkes herkesin iyi ve kötü gününde mutlaka yanındadır. herkes bildiği bütün bilgileri mutlaka paylaşır. eee sonuçta derdimiz ortak. BEBEK :)

hoşgeldin canım nasılsın, geçti mi kötü günlerin
devam ediyor canımda,ben boşvermeye başladım.bu arada tekrar test yaptım hamile değilim.hamile değillken dişlerimle ilgili sıkıntılaram vardı bugün doktora gittim.hepsini 1 arada çıkarttım bugün yani.
sen nasılsın inşaalllh moralin düzelmiştir.

ay bende istiyorum bebek ama göğüsümde sorun cıktı basıt kıst ameliyat olucam aslında dr sordum aldır hemen hamile kalmanda sorun yok dedi aldırmazsan süt verme zamanı sorun yaşarsın dedi şimdi aldırmak zorundayım

geçmiş olsun, çok şükür basit diyorsun. bence de hamilelik öncesi olman da yarar var.

devam ediyor canımda,ben boşvermeye başladım.bu arada tekrar test yaptım hamile değilim.hamile değillken dişlerimle ilgili sıkıntılaram vardı bugün doktora gittim.hepsini 1 arada çıkarttım bugün yani.
sen nasılsın inşaalllh moralin düzelmiştir.

canımmm sevindim boşvermene.... en iyisini yapıyorsun. hiç canını üzme. anladım canım hayırlısı olsun, o zaman bu stresli zor günlerin reglini şaşırttı bu ay... geçmiş olsun. sinirlenince dişlerini sıktın falan mı yoksa çürük mü var?
ben de iyiyim çok şükür bugün doktorla görüştük, hormon testi yaptı...haftaya da rahim filmi var. bakalım hayırlısı canım.

kızlar şimdi adetimin 1 gününden sayarsam 10 günündeyim 12 günmü oluyor hamile kalmada yüksek olasılık 28 günde 1 oluyorum

aslında en güzli ovulasyon testi yapman...bu testle ne zaman yumurtlama döneminde olduğunu daha iyi anlıyorsun. 12. günden itibaren genelde ama bilinmez tabi.

Geri