Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

geçmiş olsun, çok şükür basit diyorsun. bence de hamilelik öncesi olman da yarar var.

canımmm sevindim boşvermene.... en iyisini yapıyorsun. hiç canını üzme. anladım canım hayırlısı olsun, o zaman bu stresli zor günlerin reglini şaşırttı bu ay... geçmiş olsun. sinirlenince dişlerini sıktın falan mı yoksa çürük mü var?
ben de iyiyim çok şükür bugün doktorla görüştük, hormon testi yaptı...haftaya da rahim filmi var. bakalım hayırlısı canım.

aslında en güzli ovulasyon testi yapman...bu testle ne zaman yumurtlama döneminde olduğunu daha iyi anlıyorsun. 12. günden itibaren genelde ama bilinmez tabi.
o kadar ağrıyordu kiçürük var zannettim,diş eklemlerinde problem varmış.dişimi uyurken sıkmamadan kaynaklanıyormuş.2 ay ilaç tedavisi verdi.2 ay sonra gece plağı yapılacak.hayırlısı bakalım.inşallah tedavin güzel geçer ve sonucunu alırsın.moralini yüksek tut canım.Rabbim yardımcın olsun.

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
Elifim ......................... 13 Mart
yns_ysmn ................. 14 Mart
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ......................... 11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

anladım canım 14 ne geliyor ozaman benim bu ay deniycem artık istiyorum bende 4 ay dır deniyoruz olmuyor cok üzüldüm ben cok stres yapıyorum dr yapma hormonların etkileniyor dedi üstelik kendimde sağlıkcıyım ama allah ne derse o oluyor hepiniz sağolun ilgilendiğiniz için kızlar

o kadar ağrıyordu kiçürük var zannettim,diş eklemlerinde problem varmış.dişimi uyurken sıkmamadan kaynaklanıyormuş.2 ay ilaç tedavisi verdi.2 ay sonra gece plağı yapılacak.hayırlısı bakalım.inşallah tedavin güzel geçer ve sonucunu alırsın.moralini yüksek tut canım.Rabbim yardımcın olsun.

hımm canım anladım, dediğim gibi bu diş sıkmalar tamamen strese bağlı... çok geçmiş olsun, rahatla canım. inşallah faydasını görürsün

inşallah canım inşallah test sonuçları iyi çıkar. biraz stresliyim sonuçlar için... amiiiinnnn sağol canım.

ranagül benim eşimde diş hekimi canım en kesin cözüm gece plagıdır bu sorunda sıkmaktan olur yanı sıtres ve gece bilnc altı sıkma dişleri bendede oldu gece plagı kullandım gecti

anladım canım 14 ne geliyor ozaman benim bu ay deniycem artık istiyorum bende 4 ay dır deniyoruz olmuyor cok üzüldüm ben cok stres yapıyorum dr yapma hormonların etkileniyor dedi üstelik kendimde sağlıkcıyım ama allah ne derse o oluyor hepiniz sağolun ilgilendiğiniz için kızlar
hayırlısı Allah'tan.inşallah gönlünce olur.benim çok sağlıkçı arkadaşım var,biraz daha panik oluyorlar.belki herşeyin içinde ve gözlerinin önünde olduğu içindir.bilemiyorum yani.Allah gönlüne göre versin.

zaten çoğumuz stres yzünden kaybediyoruz... ama nasıl rahat olunabilinir kiiii :) üzülme daha çok başındasınız. burdakilerin çoğu epey zaman geçirdi.
evet evet zamanı geldiyse ne desek boşşş, inşallah rabbim bizi çok bekletmez.
rica ederizzz

hımm canım anladım, dediğim gibi bu diş sıkmalar tamamen strese bağlı... çok geçmiş olsun, rahatla canım. inşallah faydasını görürsün

inşallah canım inşallah test sonuçları iyi çıkar. biraz stresliyim sonuçlar için... amiiiinnnn sağol canım.
sters yapma canım ya.söylemek kolay ama.aynı şeyleri yaşadım.moralini yüksek tut.her iş olacağına varır.
bende adet olmadım hala.canım sıkılıyor.bel kasık ağrısı yoğun ama adet olduğum yok.

Geri