Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Selam arkadaşlar bende 9 aylık evliyim bende bebiş istiyorum artık ama en başından beri korunmuyoruz ona rağmen hamile kalamadım inşallah bizede uğrar bu neşeli haber dua edin..

evet tatlım üzülme bende bekliyorum ayın 7 sinde regl olmam lazım belirtileri başladı zaten dolayısıyla bu ay da bebiş görünmüyo allah hakkımızda hayırlısını versin ne diyim:((

eeeee bizim arkadaşlar nerede yahuuuuu?beni tanıyan tüm forum dostlarıma duyurulur bu ay içinde doğum yapacağım çok heyecanlıyım bana dua edin lütfen bende tüm evlat isteyenler için doğumumda dua edeceğim inşallah...gelişmeleri elimden geldikçe size bildireceğim hepinizi seviyorum..

eeeee bizim arkadaşlar nerede yahuuuuu?beni tanıyan tüm forum dostlarıma duyurulur bu ay içinde doğum yapacağım çok heyecanlıyım bana dua edin lütfen bende tüm evlat isteyenler için doğumumda dua edeceğim inşallah...gelişmeleri elimden geldikçe size bildireceğim hepinizi seviyorum..

Canım Allahın izniyle sağlıklı ve sorunsuz bir doğum yaparsın inşallah, bebeciğini kucağına aldığın ilk an dualarını esirgeme bizlerden, seni seviyoruz Allahım kolaylıklar versin inşallah doğumunda da...

Geri