Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Selam arkadaşlar bende 9 aylık evliyim bende bebiş istiyorum artık ama en başından beri korunmuyoruz ona rağmen hamile kalamadım inşallah bizede uğrar bu neşeli haber dua edin..
canım merhaba bende 9.ayımda hamıle kaldım umutsuzdum yüce Allahım verdi sağlıklı olarak da kucagıma almayı nasıp edr ınşallah sende Allahın ızınıyle hamıle kalırsın ınsallah dua etmeyı unutma

eveeettt sevgili arkadaşlar geçen cuma sezeryanla 2hafta erken olmak üzere oğlumu dünyaya getirdim çok şükür ikimizde iyiyiz...hamile kalma çabalarım ve hamileliğim boyunca burda içimi çok döktğm ve nihayetinde sonuca ulaştım..kimse yılmasın duasını bırakmasın umutsuzluğa düşmesin herşey allahın istediği gibi oluyor ve siz biranda nelerin olup bittiğini hayretle izliyorsunuz..geçmişe bakıyorum yaşadığım sıkıntılara döktüğüm gözyaşlarına evet ben bir sene sadece üzüldüm aramızda yıllardır hasretle bebek bekleyen var ama emin olun rabbimin bir bildiği var sizin için en hayırlı zamanda bebeğinize kavuşacaksınız inşallah...sevgiler...

eveeettt sevgili arkadaşlar geçen cuma sezeryanla 2hafta erken olmak üzere oğlumu dünyaya getirdim çok şükür ikimizde iyiyiz...hamile kalma çabalarım ve hamileliğim boyunca burda içimi çok döktğm ve nihayetinde sonuca ulaştım..kimse yılmasın duasını bırakmasın umutsuzluğa düşmesin herşey allahın istediği gibi oluyor ve siz biranda nelerin olup bittiğini hayretle izliyorsunuz..geçmişe bakıyorum yaşadığım sıkıntılara döktüğüm gözyaşlarına evet ben bir sene sadece üzüldüm aramızda yıllardır hasretle bebek bekleyen var ama emin olun rabbimin bir bildiği var sizin için en hayırlı zamanda bebeğinize kavuşacaksınız inşallah...sevgiler...

canım Allah hayırlı sağlıklı ömürler versin oğluşuna.hepberaber inşallah.darısıda bizim başımıza.:ar4fd:

Selam eysancim,

benim kizim da 3 aylik oldu. dedigin dogru allah bir sekilde yoluna koyuyor.. Ilk haftalar ben baya zorlanmistim benim kizim biraz emmede tembellik etti. Sürekli pompa yapip verdik ama zamanla bunu da astik. Umarim sen de tüm zorluklari bir bir atlatirsin..

seni ve esini tebrik ediyorum...

Canımmmm gözünüz aydınnnnn, tebrik ederim.
Allah analı-babalı büyütsün inşallahhhhhh canım, çok sevindim.
İnşallah çok mutlu olursunuz...

slm arkadaşlar artık niye hiç kimse girmio .uzun zamandan beri kimseyı göremıorum.bu arada aysancığım allah analı babalı büyütsün darısı bzim basımıza

Geri