Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Birmiktar çörek otu öğütülmüş çemen otu ve turp tohumu az bir miktar çörek otu yağı ile beraber yarım bardak balla iyice yoğurularak macun yapılır ve yenilir ardından büyük bir bardak deve sütü içilir Biiznillah şifa olur

merhaba melislerim..öncelikle hayirli kandiller diliyorum ve cumamiz mübarek olsun insallah...

rabbim bu gecede biz günahkar kullarinin sesini duyar insallah..el acip ondan dilekte bulunan bizlerin hakkimizda hayirlisi ile dilegimizi gerceklestiriri...süphesizki o duayi hakkiyla isitendir...yerin ve gögün yaraticisi rahman ve rahim sahibi tek iman edilecek kisi odur...yarabbim burdan care arayipta kucagini doldurmani isteyen tüm kardeslerimin sesini duy..en kisa zamanda meleklerini yolla hayirlisi ile...sen kimseyi bos cevirmezsin..sana bütün ruhumuzla bütün imanimizla yalvariyouz...bizlere kaldiramyacagimiz yükler yükleme verdiklerinede sabir ihsan eyle...yarabbim sen büyüksün hikmetinden sual olunmaz..biz günahkar kullarini hakkiyla isit ve kalplerimizden geceni bizlere nasip eyle....

amin...

merhaba melislerim..öncelikle hayirli kandiller diliyorum ve cumamiz mübarek olsun insallah...

rabbim bu gecede biz günahkar kullarinin sesini duyar insallah..el acip ondan dilekte bulunan bizlerin hakkimizda hayirlisi ile dilegimizi gerceklestiriri...süphesizki o duayi hakkiyla isitendir...yerin ve gögün yaraticisi rahman ve rahim sahibi tek iman edilecek kisi odur...yarabbim burdan care arayipta kucagini doldurmani isteyen tüm kardeslerimin sesini duy..en kisa zamanda meleklerini yolla hayirlisi ile...sen kimseyi bos cevirmezsin..sana bütün ruhumuzla bütün imanimizla yalvariyouz...bizlere kaldiramyacagimiz yükler yükleme verdiklerinede sabir ihsan eyle...yarabbim sen büyüksün hikmetinden sual olunmaz..biz günahkar kullarini hakkiyla isit ve kalplerimizden geceni bizlere nasip eyle....

amin...

bu mübarek günde senin ve tüm inananların dualarının kabul olmasını dilerim...

saolun sizde meleklerim....benimde az zamanim gecmedi burda sizleri cok ii anliyorum...o zamanlar her cumayi böyle duala geciriyorduk :))
ama allaha sükür benim suanda bi kizim var bu ayin 24 nde 1 yasina girecek..burdan cok faydalanmistim :)))))
ahh ahh bebekten yüzüm güldü ama iste bu aralar kocamdan cekiyorum bizi birakmak istiyor..sizlerden dularanizi istiyorum affiniza siginarak..ozamandan beri her elimi actigimda benim dualarim sizlerle yani istyen herkese diye...

benim icin dua ederseniz cok hayra gecer...allah razi olsun simdiden ve ederken nezahat kizi fatma ya diye isime okursaniz cok sevinirim..aeo

Etmez miyim dua elbet ederim... Hayat gailesi hiç bitmiyor değil mi? Yuvan dimdik ayakta kalır umarım. Bu erkekler bizi anlamıyor vesselam. Her yükü yükleniriz de kaldırırız sanıyorlar ama yazık ya günahtır!

Etmez miyim dua elbet ederim... Hayat gailesi hiç bitmiyor değil mi? Yuvan dimdik ayakta kalır umarım. Bu erkekler bizi anlamıyor vesselam. Her yükü yükleniriz de kaldırırız sanıyorlar ama yazık ya günahtır!

allah razi olsun canim...insallah tek dilegim o dimdik kalmasi ...esimin bir cahillikle cocugumla beni ortada birakmamasi...anlamiyor evet hicte anlamayacak...yaptigiin yanlis oldugunu insallah en kisa zamanda görür....tsk ederim canim tekkrar..

kayitsiz üye canim sanada tsk ederim allah razi olsun cümlemizden insallah...

selam :)
ben aranıza yeni katıldım.Bebiş çalışmalarının 4. ayıda bitti gene adet oldum :(
Evet biliyorum ki rabbim hayırlısını doğru zamanda verir ama genede her ay hevesle bekleyip gene adet olunca hayalkırıklığı yaşıyorum :(bebisim

Geri