Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam :)
ben aranıza yeni katıldım.Bebiş çalışmalarının 4. ayıda bitti gene adet oldum :(
Evet biliyorum ki rabbim hayırlısını doğru zamanda verir ama genede her ay hevesle bekleyip gene adet olunca hayalkırıklığı yaşıyorum :(bebisim

slm canim öncelikle aramiza hosgeldin...
hic dr a gittinmi güzelim...yada belirli bi nedeni varmi?? adetin düzenlimi..yasin kac ?? ilk cocugunmu olacak?? :D:D sorulara bogmak istemiyorum ama önemli faktörler...
dedigin gibi datlum rabbim zamanini herzaman ii biliyor...sen umudunu kaybetmeden calismalara devam et..özelliklede yumurtlama dönemlerinde iliskiye girmeye calis...bunlar icin hesaplayicilardan yardim alabilirsin...

hoşbuldukkk :)
Kasımda 30 yaşında olucam.Bebiş denemelerine başlamadan önce doktora gittim(4 ay önce) 6 ay denememizi 6 ay sonunda hala hamile kalmamışsam eşimle birlikte gitmemiz gerektiğini söyledi. Muayene sonucu benim adıma herşey normaldi gittiğim ay ki yumurtamıda gördüm ultrasonda:)
ilk çocuğum olucak. bütün tanıdıklarım kafana takma diyor ama birşeyle uğraşıpta onu düşünmemek imkansız

hoşbuldukkk :)
Kasımda 30 yaşında olucam.Bebiş denemelerine başlamadan önce doktora gittim(4 ay önce) 6 ay denememizi 6 ay sonunda hala hamile kalmamışsam eşimle birlikte gitmemiz gerektiğini söyledi. Muayene sonucu benim adıma herşey normaldi gittiğim ay ki yumurtamıda gördüm ultrasonda:)
ilk çocuğum olucak. bütün tanıdıklarım kafana takma diyor ama birşeyle uğraşıpta onu düşünmemek imkansız

hmm abla diyim ozaman ben sana canim....cok güzel herseyinin yolunda gitmesi...zaten cok uzun süre olmamis..4 ay hic bisey benimki nerdeyse bir sene sonrasinda geldi calismaya baslamadan....ama ben hic dr a falan gitmemistim yani özel biseyde kullanmadim..keci boynuzu pekmezini yedirdim esime bende sogandi incirdi falan dogal seyler yedik..yumurtlama tarihlerinde iliskiye girdik cok sükür bebegimizi elimize aldik...insallah seninkide seni zorlamadan en kisa zamanda kucagina geliverir....evet kafaya takmak cok etkiliyo bende stres sinir yapmistim ilk zamanlarda her adetim bi hüsran oluyordu aglamaktan...ama tam vazgectim dedigim ay yani olursa olur olmazsa olmaz dedigim anda cikigeldi...gayet rahat bisekilde iliskiye girin yani yapiyoruz cocuk olsun diye deil..yani bende öyle olmustu...hakkinda hayirlisi ablam..hepimizin...allah yeterki can sagligi ve aile huzuru versin....

merhaba melekler. bir aydır falan girremedim siteye sınav, ders çalışma derken. sonrada kayın validemlere gittik falan neyse. tekrar merhaba demek istedim. biz 2 seneye yakın dk hapı kullandık ve geçtiğimiz ocak ayında hapı bıraktık bebek çalışmalarıda 4 aydır sürüyor ve ne yazıkki bebiş yok :(:( Allah ım hayırlısını bilir tabi ama ilk olduğu için sanırım stres yapıyoruz ay başını iple çekiyoruz ve adet olunca çok üzülüyoruz. sizce dk hapının etkisi varmıdır bebiş olmamasında? herşey normal eşimde de bende de o yüzden hapa bağlıyorum ben ama tabi emin değilim. dr bir sene olmazsa ek tedavilere başlıyoruz herşey normal şimdilik diyor ama ben olmayınca çok üzülüyorum. neden olabilir sizce? ayrıca bi öneriniz varmı bana bebiş için? :(:(:(

keşke hamile kalmakla olay bitse kızlar, ben 2dir hamile kalıyorum sonra düşük yapıyorum. tüp bebek tedavisie başlamayı düşünüyorum seval taşdemir hanıma, kendisinin bu konuda iyi oldugunu duydum. var mı birfikri olan arkadaşlar?

Geri