Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sevgılı ayse ramo.evlenelı 7 ay olcak ama cok ıstıyorum.adet belırtılerı aynı hamıle belırtılerı gıbı.gecen ay basım donuyodu saga sola sallanıyodum tıksınıyodum herseydn,asırı duygusaldım ama yıne adet oldum hayaller bosa cıktı:( 23 ekımde adet oldum bakalım ne olcak bu ay

Benim de 10 gün kala göğsüm ağrımaya başlamıştı ins meleğin göbisindedir dikkat et ağır kaldırma ev taşırken olmazsa da üzülme biz 3 aydır deniyorduk bu ay ovulasyon testi yaptım ve oldu :) darısı basina ins.

benmde 4 ay oldu geçen ay bende öyle oldum ama bu ayda umutluyum bende çok istiyom melike inş bu ay olur :) beraber hamiş kalırız 23 aralıkta adet oldum bende 2 gün sürdü ilk defa bu ay nolcak bakalım hayırlısı artıkın:)

denizcim ben hiç yapmadım ovulasyon :) inş dua et hamilelerin duası kabul olur inş öyleyimdir bekliyom bu ayı 10 gün war işte on gün kalaa başka belirti ne wardı göğüsten başka canm

kızlar yaa bişiy sorcam sizlere.benim göğüslerim acıyor.sol kasığımda da batma filan oluyor.göğüslerim özellikle koltuk altığımdan soğru acıyor.sizce bu neden olabilir.geçen ay adetim 23 aralıkta oldu.ama 23 aralıkta ki adetim 50 gün gecikmeyle geldi.sizce bana ne oluyor.yardımmmmmmmm...

kızlar yaa bişiy sorcam sizlere.benim göğüslerim acıyor.sol kasığımda da batma filan oluyor.göğüslerim özellikle koltuk altığımdan soğru acıyor.sizce bu neden olabilir.geçen ay adetim 23 aralıkta oldu.ama 23 aralıkta ki adetim 50 gün gecikmeyle geldi.sizce bana ne oluyor.yardımmmmmmmm...

Cnm daha once agrirmi adetten once?? Butun kalbimle diliyorum tatlim umarim rabbim melegini yollamistir sana insallah bu ay aliriz mujdeni kendine iyi bak..

inş. canım dualarım seninle. çok iyi anlıyorum seni, zaman hiç geçmiyor. benim başka belirtim olmadı son 5 gün kala kasıklarımda hafif batmalar başlamıştı

sağol canm aynen öyle canmm benmde ondan başka belirtim yok :d inş bu ay tutar benm de senin gibi :D

Cnm daha once agrirmi adetten once?? Butun kalbimle diliyorum tatlim umarim rabbim melegini yollamistir sana insallah bu ay aliriz mujdeni kendine iyi bak..

canım kasıklarımdaki batmaları bilmiyorum önceden olurmuydu.hiç dikkat etmedim onu.ama göğüslerim adetşme yakın zamanda acımaya başlardı.bu kadar erken adet belirtisi olur mu yawwww.hayret bişiy..

canım kasıklarımdaki batmaları bilmiyorum önceden olurmuydu.hiç dikkat etmedim onu.ama göğüslerim adetşme yakın zamanda acımaya başlardı.bu kadar erken adet belirtisi olur mu yawwww.hayret bişiy..

canım inşallah hamilesindirde onun belirtisidir,ovülasyon testi yapmışmıydın bu ay,belkide bebiş geliyodur inşallah:)
,

Geri