Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım inşalla bebişten dolayı ağrıyordur.benimde ilk hamileliğimde adet olacakmışım gibi sancılarım olmuştu.tamam şimdi oldum derken birde baktım 4 haftalık hamileyim.fakat bebişimi 3 aylıkken kaybettim.herşeyin hayırlısı kuzularım.allah herkezin gönlüne göre versin
aminn

canım inşalla bebişten dolayı ağrıyordur.benimde ilk hamileliğimde adet olacakmışım gibi sancılarım olmuştu.tamam şimdi oldum derken birde baktım 4 haftalık hamileyim.fakat bebişimi 3 aylıkken kaybettim.herşeyin hayırlısı kuzularım.allah herkezin gönlüne göre versin
aminn

ben korunmayı bıraktığımdan beri düzenli adet görmüyorum.hep geç geliyor.bu bende ki adet belirtisimi.gebelik belirtisi mi.yoksa kist filan mı oluştu ondan mı.eğer kist oluşsa kasık ağrısı olurda göğüs ağrısı olur mu bilmiyorum.hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun..AMİNNNN

aminn

canım çok geçiş olsun allah bidaha yaşatmasın böyle acıları inşallah sende alırsın yakında bebeğini kucağına..nekadar zaman geçti bebeğini kaybettiğinden beri artık istiyomusunuz bebiş

evet canım ovulasyon testi yaptım.inşallah bu sefer tutmuştur.hayırlısı artık.kasık ağrılarım ve göğüs ağrılarım devam ediyor.dua edin arkadaşlar lütfennnn..
inşallah canım yaa inan kendim için ne kadar istiyosam sizin içinde okadar istiyorum bebeişlerininzin olamasını hayırlısıyla inşallah olur bu ay senin

Geri