Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cok sagol tatlim inaniorum mutlu son olacak:) tabi tek benim degil hepimizin ;) arastirdim cogu kadinlar ilk 3 ay icinde hamile kalmislar ameliyattan sonra umarim bende bu sansli kategorinin icinden olurum!!

inşallah canım.ALLAHIM gönlümüze göre versin.ben inanıyorum hele bi atlat şu ameliyatı.streste yapmazsan hamile kalman uzun sürmez.. :)

kızlar merhaba nasılsınız?
esmerli canım geçmiş olsun bidahaki aya kaldı desene umutlar,enazından adetin zamanında gelmiş hayıt tohumu işe yarıyo demekki,bende başladım içmeye iki gün oldu inşallah faydası olur.

mevlanacım sen napıyosun senin tarihin nezaman?sen bulabildinmi hayıt tohumu aslında kargoyla falanda gönderilebilir yada internetten alabilirsin.

kızlar bebiş isteyenler sizin tarihler nezaman benim 3 şubat bekleyiş başladı yine allah hepimize hayırlısını nasip etsin.

esmerli canım geçmiş olsun bidahaki aya kaldı desene umutlar,enazından adetin zamanında gelmiş hayıt tohumu işe yarıyo demekki,bende başladım içmeye iki gün oldu inşallah faydası olur.

mevlanacım sen napıyosun senin tarihin nezaman?sen bulabildinmi hayıt tohumu aslında kargoyla falanda gönderilebilir yada internetten alabilirsin.

kızlar bebiş isteyenler sizin tarihler nezaman benim 3 şubat bekleyiş başladı yine allah hepimize hayırlısını nasip etsin.

sağol canım.üzülmedim açıkcası.hatta seviniyorum zamnında adet oldum diye.çünki adet düzensizliği çok sinir bozucu bişiy.napalım ömüzde ki ay inşallah hepimizde hamile kalırız burada arka arkaya hemilelik haberleri veririz...AMİNNNN.

17 şubat da benim tarih canm

Cnm annemlerde varmis hayit tohumu....benim adet tarihim blli degil nezaman hu ay adet sokturucu atmicam bakalim adet olicammi?! seninde az kalmis hadi bakalim insallah bu ay gelsin bebegin:)Bana tekrar anlatirmisiniz nasil kullanicam hayit tohumunu?

Cnm annemlerde varmis hayit tohumu....benim adet tarihim blli degil nezaman hu ay adet sokturucu atmicam bakalim adet olicammi?! seninde az kalmis hadi bakalim insallah bu ay gelsin bebegin:)Bana tekrar anlatirmisiniz nasil kullanicam hayit tohumunu?

canım ben hayıtı sabah aç karnına bide yatmadan önce kullanıyorum.bir bardak suya yarım çay kaşığı kayıtı havanda döverek suyun içine katıyorum.sonra onu kaynatıyorum.kaynadıktan sonra altını kısarak biraz daha demlenmesini bekliyorum.su sarı renge dönüşünüyor.daha sonra da soğumasını beklemeden içiyorum.şimdiden afiyet olsun :) tadı kötü amaaaaa :) :)

merhaba kizlar araniza yeni katiliyorum ya sizlere bir sorum olacakti kiz bebek yapmak icin ne tur yontemler yapmamiz gerekiyor.. bilen varmi aranizda??

merhaba kizlar araniza yeni katiliyorum ya sizlere bir sorum olacakti kiz bebek yapmak icin ne tur yontemler yapmamiz gerekiyor.. bilen varmi aranizda??

Aramiza hosgeldin cnm ben bilmiorum daha dogrusu oyle yontemler yalan inanma hepsi allahin elinde..cinsiyete takma kafayi herseyin hayirlisini dile..Yeterli saglikli ve hayirli bir evlat dile..

Geri