Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhabaa kızlarr hala adet olmadım biraz daha beklicem mevsimden gecikmiştir die pazartesi test yapıcam hayırlısı..

Merhaba benim bildiğim yumurtlama döneminde önce ilişkide bulunmak. Çünkü erkek sipermler erken ölüyomuş. kız sperm daha uzun yaşadıgı için yumurtlama dönemi bu sperme denk geleceğinden daha çok şansın olur. Bana kalırsa hayırlısını dile çünkü bebek sahibi olmak için yıllarını veren insanlar var.

canım ben bu hayıtı neden kullandığınızı merakettim.Ben daha önce kullanmıştım ve faydasını görmüştüm.

canım soruyu bana mı sordun bilmiyorum ama yinede bende cevaplamak istedim.bende polikistikover var.ve bu yüzden hormon bozukluğu var vücudumda.bu hayıtın vücuttaki dengesiz hormonları düzenleme gibi bir şifası var.ben ilaç içmektense bunu içmeyi tercih ediyorum.daha birçok aklıma gelmeyen şifası var bu hayıtın.adetleri düzensiz olanların adetini düzenliyor.düzenli kullanmak lazım.sende nasıl bir etkisi oldu..

canım benim prolaktinim yüksekti onu dengeledi.şimdide sağ tarafımda kist var soğan kürüne başladım bu gun çok kararsız kaldım hayıt tohumu ve soğan kürü arasında en sonunda başladım bir türlü hamile kalamadım.açıkcası yumurta çatlamadan kist oluşuyor.hata şu an sağ tarafımda ağrı var.

Geri