Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

O nasil oluyor cnm birde ne ise yariyor?
öyle hamile kalanları çok duydum canm iltihaba ve tüp kanallarını açmaya yarıyormuş çevremdekiler söyledi amaa ben şimdi yapmaya başlıycam bu akşam inş iii gelir adetin bittikten sonra 3 gün üstüste yarım kilo süte 1 demet maydonoz koyup kaynatıyosun buharında 45 dk oturuyosun kendini yakmıyosn yalnız battaniyeye beline sarıyosn hava almasın diye terlersen üstünü değiştiriyosun eşinle 3 gün kürü yaptıktan sonra eşinle ilişkiye giriyosn ve 3 gün banyo yapmıyosn böyle hamile kalanlar çok her ilişkiden sonra ayaklarını havaya dikiyosn

öyle hamile kalanları çok duydum canm iltihaba ve tüp kanallarını açmaya yarıyormuş çevremdekiler söyledi amaa ben şimdi yapmaya başlıycam bu akşam inş iii gelir adetin bittikten sonra 3 gün üstüste yarım kilo süte 1 demet maydonoz koyup kaynatıyosun buharında 45 dk oturuyosun kendini yakmıyosn yalnız battaniyeye beline sarıyosn hava almasın diye terlersen üstünü değiştiriyosun eşinle 3 gün kürü yaptıktan sonra eşinle ilişkiye giriyosn ve 3 gün banyo yapmıyosn böyle hamile kalanlar çok her ilişkiden sonra ayaklarını havaya dikiyosn

Ahaaa daha hic duymamistim ilginc.. Ama senim oyle bi problemin Yokki ters tepki yapmasin iyi arastir cnm..insallah ise yararda gelir melegin

merhaba arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım. paylaşımlarınız çok bilgilendirici. ben de bebek isteyenlerdenim. 1.5 senedir evliyim. 4 ay korunmadan sonra bebek yapmaya karar verdik ama olmadı. doktora gittiğimde prolaktin hormonum yüksek çıktı(32.4). 1 ay ilaç kullandım, 9.3 e düştü. ama genç kızlığımdan beri adet düzensizliklerim vardı. şimdide progestan kullanıyorum.adet düzensizliği için. her ay test yapmaktan bıktım. bide her ay eşimin ümitli bekleyişleri beni çok etkiliyor. anlayacağınız üzre bende bekliyorum,bekliyorum,bekliyorum

Geri