Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

merhaba arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım. paylaşımlarınız çok bilgilendirici. ben de bebek isteyenlerdenim. 1.5 senedir evliyim. 4 ay korunmadan sonra bebek yapmaya karar verdik ama olmadı. doktora gittiğimde prolaktin hormonum yüksek çıktı(32.4). 1 ay ilaç kullandım, 9.3 e düştü. ama genç kızlığımdan beri adet düzensizliklerim vardı. şimdide progestan kullanıyorum.adet düzensizliği için. her ay test yapmaktan bıktım. bide her ay eşimin ümitli bekleyişleri beni çok etkiliyor. anlayacağınız üzre bende bekliyorum,bekliyorum,bekliyorum

hoşgeldin canm aramıza allahtandır hastalıkta şifada strest yapma canm fazla bekletmeden tez zamanda yavrunu kucağına alırsın inş
:)

merhaba arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım. paylaşımlarınız çok bilgilendirici. ben de bebek isteyenlerdenim. 1.5 senedir evliyim. 4 ay korunmadan sonra bebek yapmaya karar verdik ama olmadı. doktora gittiğimde prolaktin hormonum yüksek çıktı(32.4). 1 ay ilaç kullandım, 9.3 e düştü. ama genç kızlığımdan beri adet düzensizliklerim vardı. şimdide progestan kullanıyorum.adet düzensizliği için. her ay test yapmaktan bıktım. bide her ay eşimin ümitli bekleyişleri beni çok etkiliyor. anlayacağınız üzre bende bekliyorum,bekliyorum,bekliyorum
aramıza hoşgeldin:)eylemcim ben 2 yıl 3 aylık evliyim evlendiğim günden beri hiç korunmadık evliliğimin 4. ayı Dr a gittik bebek için yeni evlilere1-1.5 yıl beklemelerini öneriyoruz dediler 1 yıl sonra gittim prolaktin benimde yüksekti ilk başta ama aynen ilaçla düştü,enfeksiyon vardı ilaç verdiler geçti,dr direkt yumurta takibine başladı klomen vs. en son rahim filmi istedi yaptırdık herşey iyi ama hala bebiş olmadı,,ben de senin gibi heray test yapmaktan ve eşimin ümitlerinin kırılmasından yoruldum ama ümitsizliğe düşmek stres yapmak yokk unutmayalım ki herşey ALLAH'TANN...O en uygun zamanda nasip eder bizim için hayırlıysa..Sakın bu durumla mutsuz etme kendini de çevreni de..Sabır canım hayırlısını isteyelim

merhaba arkadaşlar

Cnm aramiza hosgeldin seni cok iyi anliyorum peki yumurtlama durumun nasil takip ediyormusun hic?? Adet duzensizligi cok kotu oluyor..peki progesteron ilaci haric bir tedavi goruyormusun?? Insallah daha fazla beklemeden gelir bebegin!! Gorusmek uzere

Cnm bende kist var o yuzden fazla oynamak istemiyorum ameliyat üstü bisey fln olur allah korusun:) yaptiktan sonra nasil hissediorsum kendini??
doğru canm sen bi ameliyatı bekle normalde sarı lekeler akıyomuş bende öyle bişey olmadı ama rahatladım gibi sanki yumuşama oldu :) bilmiyom değişik bişey tabi aykların kopuyo 45 dk dedim 25 dk zor dayandım canm :) bugün yine deneme war inş bu ay tutar doğal yollara baş vurduk artık:)

doğru canm sen bi ameliyatı bekle normalde sarı lekeler akıyomuş bende öyle bişey olmadı ama rahatladım gibi sanki yumuşama oldu :) bilmiyom değişik bişey tabi aykların kopuyo 45 dk dedim 25 dk zor dayandım canm :) bugün yine deneme war inş bu ay tutar doğal yollara baş vurduk artık:)

Evet ya 45 dakika baya cokmus ben galiba 10 dak zor dayanirim aman aysecim kaynar suya dusmede allah muafaza yakarsin bitarafini:) tutar canim tutar icini rahat tut:)

Geri