Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ya bana da aynı şekilde 3 ay klomen kullan sonra aşılama yaparız dedi doktor ama benim hidrosalpek riskim vardı önce rahim filmi çekip tüplere baktı çok şükür temiz çıktı şimdi kendiliğinden olsun diye dua ediyorum aşılama olmadan

HOŞ GELDİN,canım ya kist hariç neredeyse aynı şeyleri yaşamışız benim yumurta takibim yapılamıyr çünkü bulunduğum yerde değil doktorum ve daha önce burada ki aletlerle alakalı sorun yaşadım yanlış sonuç veriyor ondan dolayı hastaneye gidemiyorum
ben de de son 7 aydır pko var strese bağlıdır dedi doktor aldığın kiloyu geri verirsen geçer dedi ama stres arttıkça yemek yeme eğilimim artıyor kilo aldıkça pko yla yaşamaya devam ediyorum kısır bir döngü oldu bu ay ikinci klomene başaldım aslında bende çok korkuyorum kist oluşacak diye o kistlerle uğraşabilecek bir yerde yaşamıyorum üstelik okulumu bırakıp gidemem Allah hayırlısını versin hepimize inşallah hiç bir ekstra işleme kalmadan kistlerden kurtulursun ve hamile kalırsın tatlım:)
inş.canım hepimiz biran önce bebek sahibi oluruz...

benim doktorum ümraniye de ben çok memnun kalmıştım doktorumdan işini çok iyi yapan bir doktor strese sokmuyor

sende çatlama iğnesi kullanmadın mı ? peki aşılamayı ne zaman deniycen

yok bana çatlatma iğnesine gerek görmedi takip edemiyor uzaktayım bu ikinci ay 3 ay dolunca hamile kalmazsam aşılama dedi pko olunca başka bir takvim pek çıkarmıyorlar hoş doktor beni biraz fazla inceledi anlam veremedim niye hızlıca kilo aldığıma aklıma gelmeyen testleri bile yaptırdı neyse ki herşey temiz çıktı prolaktin hariç o da bizim ailedeki 4 kızın 3 ünde yüksektir her zaman

ben şu an 4 sınıf öğrencisiyim 7 haftam kaldı sonra kpss var nasipse eğer temmuz 7 den sonra gidebilirim eşimle birlikte o zaman bakacaz yani 4 ay büyük ihtimalle

bende 7 aydır istiyorum ve deniyorum.benim doktorum iğne kullanmak istemediğini 3 ay klomen kullanacağımı arkasından tüplerime bakıp sonrasında da aşılama yapmak istediğini söyledi.adet olursam 2.-3. günü gidicem ve kistler gitmiş mi diye bakıcaktı ozman söylerim çatlama iğnesini.bu çatlama iğnesi pahalı olan iğneler dimi ?
doktordan doktora değişiyor canım.. çatlatma iğnelerini devlet karşılamıyor.. 70 tl ye alıyorsun..

Kızlar benim hamile olma olasılığım var yani çalışıyoruz inşallah olur bu süreçte kilo aldım diye spora başladım.Sizce zararı olur mu hergün yarım saat plates ve aletle çalışıyorum yorumlar mısınız?

hadi inşallah canım bu ay ilk güzel haberi senden alırız sonra bizde teker teker arkandan geliriz.benimde klomen bu gün bitiyo dokuzunda doktora gidicem.bu arada senin şafak kaç canım?

inşallah cnm bu ay hepimiz güzel haberler paylaşırız ,çok çok istiyorum .Klomeni hangi durumlarda veriyorlar bana hiç demedi doktorum .Bu arada şafak 10 bakalım hayırlısı.

Geri