Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar benim hamile olma olasılığım var yani çalışıyoruz inşallah olur bu süreçte kilo aldım diye spora başladım.Sizce zararı olur mu hergün yarım saat plates ve aletle çalışıyorum yorumlar mısınız?
hadi bakalım inşallah canım.. ben yürüyüş yapman daha iyi.. çünkü kendini yormaman lazım..ağır kaldırma vücudunu zorlayacak sporlar yapma.. kendini fazla yorma derim ben..

anladım cnm.çok yorulmuyorum ama karnımı kasıp bırakıyorum.yürüyüş en iyisi de yapamadım sürekli yapamıyorum.çok teşekkür ederim yorumun için
önemli değil canım bence karnını kasıp bırakman iyi değil biz çocuk isteyenler için en iyi spor yürüyüş aslında.. havalar düzeldi aslında her gün biraz parka çıkıp yarım saat yürüsen yeterli bence..bir de yediklerine dikkat ettin mi daha sağlıklı olmuş olursun..

anladım cnm.çok yorulmuyorum ama karnımı kasıp bırakıyorum.yürüyüş en iyisi de yapamadım sürekli yapamıyorum.çok teşekkür ederim yorumun için

tatlım bende plates yapıyorum ama adetimin 20.gününe yaklaşınca bırakıyorum ya da sadece belli başlı streç hareketlerini falan yapıyorum her zaman yapmayanlar için ilk dönemler çok sakıncalı

klomenide yumurta olgunlaşsın ya da oluşsun diye veriyorlar

tatlım bende plates yapıyorum ama adetimin 20.gününe yaklaşınca bırakıyorum ya da sadece belli başlı streç hareketlerini falan yapıyorum her zaman yapmayanlar için ilk dönemler çok sakıncalı

klomenide yumurta olgunlaşsın ya da oluşsun diye veriyorlar

korktum cnm.o kadar da para verdim 3 aylık yazılmıştım 1 ayı bitti.streching falan yaparım olmazsa.teşekkür ederim.

yok bana çatlatma iğnesine gerek görmedi takip edemiyor uzaktayım bu ikinci ay 3 ay dolunca hamile kalmazsam aşılama dedi pko olunca başka bir takvim pek çıkarmıyorlar hoş doktor beni biraz fazla inceledi anlam veremedim niye hızlıca kilo aldığıma aklıma gelmeyen testleri bile yaptırdı neyse ki herşey temiz çıktı prolaktin hariç o da bizim ailedeki 4 kızın 3 ünde yüksektir her zaman
anladım canım.benimde bu ayda hamile değilsem 2. klomen dönemim olacak.ama ben çatlatma iğnesi neden yapmıyo diye bi sorucam bu sefer.çünki yumurtalarım kocaman olmuştu ama çatlamadan kaldı ve kiste dönüştü iğne yapsaydı çatlardı ama doktor iyisini bilir tabi :) senin doktorun nerdeki uzaksın ?

Geri