Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iiiyiz canm yine yumurtlama dönemime geldim çarşamba eşim gidiyo bi hafta yok yine off ki off dertliyim o konuda kusura bakma canm eşine çok sinirlendim:11:neden öyle yapıyoki walla ya sen kaynananla berabermi oturuyosun canm
yok kaynanamla değill devamlıı gelir ama bizee ..... cnm benimm yaaa sen de takma herşeyin zamanı varr merak etme cnmmm

sewerek ewlendin demi canm sürekli gelmeside problem canm eşinle konuştun mu neden böle yapıyosun diye bi konuşmayı denesen canm bide ewlendiğin günden berimi böle acaba hı belki bi sıkıntısı wardır?
konuşmuyoo cnm kaynaanam ne zaman bana geldii o zaman bunda anormallikler başlıyoo kaynanamın yanına gittiğimm zaman eşimm beni tanımaz bilee millet bunu nerden buldunn diye övdüğü için kıskanıyooo yanında taşımak istemiyoo beni insan gurur duyar demi eşindeen ... yokk kıskanıyooo

moralimm çok bozukk cnm anneme anllattımm kocamlada konuşmuyomm zatenn bu benimm sınavımm diyorumm ne yapıyımm annem çekme diyo ama bu olmasa başkası ben aynı şeyleri yaaşayacamm demii rabbime havale ediyomm onlarıı beni iyi kandırdılarr

canım bak eğer bir koca annesiyle eşinin yerini ayırt edemiyorsa kocada bir sorun vardır.zamanında bende kocamla çok kavga ederdim annesi yüzünden.bendeydi suç ama.niye çünkü gerçekleri görmesini engellemiştim çenem yüzünden.ama şuan susuyorum veee kendisi görüyo ve geçen gün annesine bi sürü laf söyledi.çünkü ilgilenmiyorlar.ne bizle ne bebeğimizle.erkekler saf oluyo bazen.anlayamıyorlar durumu.ama ergeç birgün farkediyorlar kuşum.kendimden biliyorum.şuan o kadar rahatımki.eşim bi bana bakıyo bi onlara ama benim ne kadar fedakar olduğumu şuan farkediyo.ya tamam annesidir anlıyorum çok sevebilir.ama sende eşisin.ya çok kötü bişi olsaydı düştüğünde o zaman ne olacaktı.hey allahımmmmm :11: sinir oldum yaa

slmm kızlarr nasılsınızz yogunn bir haftaaa sonundann sonraa sonunda pc me kavuştummm sizlerde ne var ne yokkkkk canlarımmm

canım ya yazdıkların çok üzücü valla :( ama bence hemen eşini adam etmeye başlamalısın yoksa böyle çok yıpranırsın.eşinle bunları konuş umursamaz davranırsa birsüre annenin evine gidip aklının başına gelmesini sağlayabilirsin.yanlız kalınca daha iyi anlayacaktır.ben bir kere yapmıştım sonucu da çok iyi olmuştu valla ;)

konuşmuyoo cnm kaynaanam ne zaman bana geldii o zaman bunda anormallikler başlıyoo kaynanamın yanına gittiğimm zaman eşimm beni tanımaz bilee millet bunu nerden buldunn diye övdüğü için kıskanıyooo yanında taşımak istemiyoo beni insan gurur duyar demi eşindeen ... yokk kıskanıyooo
tuhaf canm sen yani tanıdıktan sonra mı ewlendin sewerekmi annesine felan yada çok düşkün karşına al konuş nedir sendeki bu haller diye yuvamızı mı bozmaya çalışıyorsn diye canm yeni ewliydiniz demi sizde bazzen erkekler değişiyo yaa anlam weremedim eşine dediklerimi bi yap istersen canm sıkma canını

arkadaşlar merhaba,gördüğüm çift çizgiler iğnedenmiş:( iğnenin 16.gününde gördüm kırmızıları.aslında kırmızıları değil karaları gördüm resmen simsiyah adet oldum.aranızda klomen ve ovitrelleden sonra bu şekilde olan var mı?

canım bak eğer bir koca annesiyle eşinin yerini ayırt edemiyorsa kocada bir sorun vardır.zamanında bende kocamla çok kavga ederdim annesi yüzünden.bendeydi suç ama.niye çünkü gerçekleri görmesini engellemiştim çenem yüzünden.ama şuan susuyorum veee kendisi görüyo ve geçen gün annesine bi sürü laf söyledi.çünkü ilgilenmiyorlar.ne bizle ne bebeğimizle.erkekler saf oluyo bazen.anlayamıyorlar durumu.ama ergeç birgün farkediyorlar kuşum.kendimden biliyorum.şuan o kadar rahatımki.eşim bi bana bakıyo bi onlara ama benim ne kadar fedakar olduğumu şuan farkediyo.ya tamam annesidir anlıyorum çok sevebilir.ama sende eşisin.ya çok kötü bişi olsaydı düştüğünde o zaman ne olacaktı.hey allahımmmmm :11: sinir oldum yaa
şükürkii merdivenden içeri dogruu düştümm birindede ayagımm kaydıı düştümm ... hiçç tınlamıyoo .. çok agladımm ... pazar günümm aglamakla geçtii ...sormadıı bile niye aglıyonn diyee yazıklar olsunn onaa

tuhaf canm sen yani tanıdıktan sonra mı ewlendin sewerekmi annesine felan yada çok düşkün karşına al konuş nedir sendeki bu haller diye yuvamızı mı bozmaya çalışıyorsn diye canm yeni ewliydiniz demi sizde bazzen erkekler değişiyo yaa anlam weremedim eşine dediklerimi bi yap istersen canm sıkma canını
cnmm konuşmak istiyomm ama anlamıyoo 9 aylık evliyiimm ve ben bunlarıı yaşıyomm hiçç cicimm ayı yaşatmadılar helal olsunn onlarraaa severekk evlilik yaptıımm

şükürkii merdivenden içeri dogruu düştümm birindede ayagımm kaydıı düştümm ... hiçç tınlamıyoo .. çok agladımm ... pazar günümm aglamakla geçtii ...sormadıı bile niye aglıyonn diyee yazıklar olsunn onaa

valla bebeğim böle olmaz ve birgün dahada bıkacaksın.bence al karsına konuş.seni kaybetmekten korksun.eğer zaten gideceksin diyede takmazsa zaten sevmiyordur kuşum.dost acı söyler ama bu böyle.bence çok geç olmadan ve yıpranmadan çözümü bul.

Geri