Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

uğurlubebek bu arada cok üzüldüm,şu kaynanaların oğluşlarını paylaşamamalarını anlayamıyorum.bu kadar seviosan evlendirme dimi al turşusunu kur.

canım ya yazdıkların çok üzücü valla :( ama bence hemen eşini adam etmeye başlamalısın yoksa böyle çok yıpranırsın.eşinle bunları konuş umursamaz davranırsa birsüre annenin evine gidip aklının başına gelmesini sağlayabilirsin.yanlız kalınca daha iyi anlayacaktır.ben bir kere yapmıştım sonucu da çok iyi olmuştu valla ;)
bir daha böle bir olayla karşılaşırsam yapacam zatenn kendii kaşındıı ... kendi kaybeder ... benim gibi fedakarı asla bulamaz

arkadaşlar merhaba,gördüğüm çift çizgiler iğnedenmiş:( iğnenin 16.gününde gördüm kırmızıları.aslında kırmızıları değil karaları gördüm resmen simsiyah adet oldum.aranızda klomen ve ovitrelleden sonra bu şekilde olan var mı?

benimde 2. ay klomen kullanışım geçen ay benimde adetim aynen simsiyahtı.ama doktora sormamıştım,demek ki olabiliyor sende de olduğuna göre...bidaha ki doktora gidişimde sorayım bari merak ettim :)

valla bebeğim böle olmaz ve birgün dahada bıkacaksın.bence al karsına konuş.seni kaybetmekten korksun.eğer zaten gideceksin diyede takmazsa zaten sevmiyordur kuşum.dost acı söyler ama bu böyle.bence çok geç olmadan ve yıpranmadan çözümü bul.
haklısın kuşumm konuşamyıı deneyecemm ..olmaz konuşmadan daa anlamazsaa anneminn yanına gidecemm ....

haklısın kuşumm konuşamyıı deneyecemm ..olmaz konuşmadan daa anlamazsaa anneminn yanına gidecemm ....

aynen öyle.sen güçsüz bi kız değilsinki ona boyun eyesin.kendi kaybeder.ailende yanındaysa hiççç sorun yok.sakın üzme kendini.valla deymez sağlığını bozmaya.hayata bi kere geliyoruz.kıymetini bilmiyosa sende onun canına oku.

bebeğim ben çıkıyorum.bak sakın üzme kendini vakka döverim seni heee :) sen hep gül sakın ağlama.kocanda olsa bazen üzülmeye değmiyo.sen kendini değerli görki başkalarıda anlasın ve görsün bunu.sen değersiz olduğunu hissedersen hep ezerler.dişini göster tamam mı.çoooook öpüyorum seni tatloşum.rabbime emanetsin.

cnmm konuşmak istiyomm ama anlamıyoo 9 aylık evliyiimm ve ben bunlarıı yaşıyomm hiçç cicimm ayı yaşatmadılar helal olsunn onlarraaa severekk evlilik yaptıımm
senin yaşın kaç eşinin yaşı kaç tatlım çok üzüldüm yani canm ya benm gibi aynı bende 8 aylık çok şükür ben uzağım kaynanadan görümceden kafamda rahat ondan eşimin benden benimde eşimdem başka kimse yok burda onun içinde öle problem yok kenetlenmişiz birbirimize oda çok önemli sewen insan üzmez ya karıısını bilmiyom ama öle goncamın dediklerine katılıyorum sen bi konuş bakalım dinlemiyorsada zorla

benimde 2. ay klomen kullanışım geçen ay benimde adetim aynen simsiyahtı.ama doktora sormamıştım,demek ki olabiliyor sende de olduğuna göre...bidaha ki doktora gidişimde sorayım bari merak ettim :)
sorunca ne dediğini yazar mısın,ben bi süre doktora gitmeyi düşünmüyorum ve dr değiştircem cok memnunum aslında ama sonucta tek dr.a danışmamak gerekio böyle konuları.zaten ev taşicam epey meşgul olurum bu ay kontrole falan gidemem:)

Geri