Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Adam adam iyice alistin allahmi soyletiyor acaba:) amin cnm insallah o gunlerde gelecek!! Insallah iyi gecer muanelerin..peki hic kafanda isim varmi soyle bakalim?? Mesela benim oglum olursa kerim ismini cok seviyorum..kiz ismindede berrak cok hosuma gidiyor!!

nedense içimden hep erkek diye geçiyor.hiç kız olucakmış gibi hissedemiyorum ama mevlam tabi hayırlısını versin.kısmet bakalım.erkek olursa muhammed berat olucak.kız olursa daha düşünmedikte sade bi isim koyarız heralde.

nedense içimden hep erkek diye geçiyor.hiç kız olucakmış gibi hissedemiyorum ama mevlam tabi hayırlısını versin.kısmet bakalım.erkek olursa muhammed berat olucak.kız olursa daha düşünmedikte sade bi isim koyarız heralde.

Guzel isim insallah gonlune gore verir rabbim bende erkek cocuklarina bayiliyorum ama icimden hep kizim olacakmis gibi geliyor ilerde:)

Guzel isim insallah gonlune gore verir rabbim bende erkek cocuklarina bayiliyorum ama icimden hep kizim olacakmis gibi geliyor ilerde:)

inşallah gönlünden geçeni nasip eder mevlam.içinden ne geçiyosa o olur diyorlar :) bakarsın kızın olur.hayırlısı bakalım.ya haziran sonu gelsede öğrensem cinsiyeti çatlıcam artık valla :)

Az kalmis cnm Zaman cabuk geciyo bi bakmissin kucaginda:) tatlim ben kalkiyim evleri temizliyim burdaysan grsz sonra ok off cok isim var hafta ici calistigim icin butun isler hafta sonuna kaliyor:)

yaw yok canım saçma sapan şeyler.ufacık bi laf dedim kalkmış face ten silmiş beni.ne oluyo anlamadımki.yeminle şuan ellerim titriyor.çok ayıp yaa.sanki benim samimi arkadaşım.muhabbet etmezsin olur biter.çok sinirliyim şuan.muhattap alanda suç
samimi arkadaşın değilimde ozaman eşime öle diyemezsin canm çok kırıldım sana ondan bende sinirlendim anladınn

Ben internetten siparis vermistim 150 tane 30milyondu ama tasinirke kayip ettim:) aysesim istersen ates olcerek bak en ucuz yolu veya tam adet doneminim ortasinda iliskiye gir yeter amaaan onceden ovulasyon testimi vardi:)
doğru diyosun tatlım gerçekten şuan durum çok sıkışıkk hani eşimde şimdi acelesi yok diye alma diyo kafana takma diye eşime sölemeden nasıl alayım parayı alcağım kişi eşim sonuçta :D sen iiiyiye almışsın amaa gerçektenn

kızlar lütfen tartışmayın.3 günlük dünyada tartışma yer almasın hayatımızda.bakın arkadaşlar hepimiz burda bir ümidin peşindeyiz.çoğu şeyi birbirimizden öğreniyoruz.lütfen küsmeyin birbirimize.....ayşecim bu arada bende almıştım ovulasyon testi.ama benimki idrarla değil tükürkle bakılıyor.ve de ömürlük kullanım.70 liraya almıştım gittigidiyor.com yanında gebelik testi hediye geldi.ben çok memnunum.

ben yokken arkamdan konuşmaa lütfen kapat konuyu bitti gitti tammm

sen yokken değil yüzünede söylerim ne alaksı var.zaten burda yazıyosam okuyacağınıda biliyorum demektir.ben seni kızdıracak bişi söylemedim.sen alıngan bi insansan yapacak bişi yok.küfürmü ettim sana yaa.ayşe tamam kapat konuyu yaa.valla suan hiç kafa yoramıcam böle saçma mevzulara.

hayır yaa bilseydim valla söylemezdim.takıldım sadece.nerden bilirdim alınacağını.ayse bana söyleseydi inan alınmazdım.çünkü çok saçma bişi.ben yardımcı olmak istemiştim.eşim sevmiyo aldırmıyo öyle şeyler deyince takıldım hepsi bu.herkesin maddi gücü tabiki o an neye el verirse.ben nerden bileyim yaa.

Geri