Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar lütfen tartışmayın.3 günlük dünyada tartışma yer almasın hayatımızda.bakın arkadaşlar hepimiz burda bir ümidin peşindeyiz.çoğu şeyi birbirimizden öğreniyoruz.lütfen küsmeyin birbirimize.....ayşecim bu arada bende almıştım ovulasyon testi.ama benimki idrarla değil tükürkle bakılıyor.ve de ömürlük kullanım.70 liraya almıştım gittigidiyor.com yanında gebelik testi hediye geldi.ben çok memnunum.
tartışılacak bişey yok zaten canm yaaa hmm anladım canm bu ay bekliycem geçti zaten günüm az kaldı adete tatlım bu site sayesinde gerçekten çok şey öğrendim bu arada senin adına sewindim bu tarafa çıkmış tayinin gözün aydın olsn diyelim tatlım :D

hayır yaa bilseydim valla söylemezdim.takıldım sadece.nerden bilirdim alınacağını.ayse bana söyleseydi inan alınmazdım.çünkü çok saçma bişi.ben yardımcı olmak istemiştim.eşim sevmiyo aldırmıyo öyle şeyler deyince takıldım hepsi bu.herkesin maddi gücü tabiki o an neye el verirse.ben nerden bileyim yaa.
ya tamm da şöle düşün goncacım ikimiz arasında sohbet etmiyoz burda çok kişi okuyo kayıtlkı olmayanda o an zoruma gitti işte neden istemediğini açıklayamadım o an çok üzüldüm eşimin kıyabına öle konuşman çünkü sen onu facede de görüyon

sen yokken değil yüzünede söylerim ne alaksı var.zaten burda yazıyosam okuyacağınıda biliyorum demektir.ben seni kızdıracak bişi söylemedim.sen alıngan bi insansan yapacak bişi yok.küfürmü ettim sana yaa.ayşe tamam kapat konuyu yaa.valla suan hiç kafa yoramıcam böle saçma mevzulara.

ewet bayağı konuşmuşsun bişey demiyorum gerrçektenn

ya tamm da şöle düşün goncacım ikimiz arasında sohbet etmiyoz burda çok kişi okuyo kayıtlkı olmayanda o an zoruma gitti işte neden istemediğini açıklayamadım o an çok üzüldüm eşimin kıyabına öle konuşman çünkü sen onu facede de görüyon

ya ayse tamam kendine göre hakılısın ama rabbim biliyo onu kötü niyetle söylemediğimi.eşin hakkında niye başka bişi söyleyimki.burda eşlerimize bazen kendimizde kızıyoruz.hem tanımadığım insan hakkında ciddi anlamda yorum yapmam ben.küfürmü ettim eşine yaa.iyice abarttın ama konuyu.sordular ne oluyo diye bende anlattım.arkadan konuşmak değil bu.şuan yüzünede söylerim içimden bişiler söylemek gelse.sen beni yanlış anladın ama neyse.bak ben hamileyim daha üzerime gelme şuan olurmu

Son düzenleme:
doğru diyosun tatlım gerçekten şuan durum çok sıkışıkk hani eşimde şimdi acelesi yok diye alma diyo kafana takma diye eşime sölemeden nasıl alayım parayı alcağım kişi eşim sonuçta :D sen iiiyiye almışsın amaa gerçektenn

Evet iyi aldim cnm ama bulamiyorum malesef :( ya tabi cnm herkez ayagini yorganina gore uzatmali sonra ilerde alirsin..

ya ayse tamam kendine göre hakılısın ama rabbim biliyo onu kötü niyetle söylemediğimi.eşin hakkında niye başka bişi söyleyimki.burda eşlerimize bazen kendimizde kızıyoruz.hem tanımadığım insan hakkında ciddi anlamda yorum yapmam ben.küfürmü ettim eşine yaa.iyice abarttın ama konuyu.sordular ne oluyo diye bende anlattım.arkadan konuşmak değil bu.şuan yüzünede söylerim içimden bişiler söylemek gelse.sen beni yanlış anladın ama neyse.bak ben hamileyim daha üzerime gelme şuan olurmu
neyse yanlış anladık birbirimizi üzerine gelmiyorum bitti gitti neyse artık 3 aylardayız küslük olmaz bebişine bişey olmasın sinirlenecek bişey yok ikimiz içinde tamm

Geri