Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

- - - Updated - - -

kesinlikle nurcum katılıyorum ayni binadamısın sende yoska

evet canım aynı bina alt üst oturuyoruz, 6 kişilik geniş bir aileyiz... iyi yanlarıda var tabide bazen sıkıntılı oluyo, sen anlıyosun galiba benim durumumu? :)[/QUOTE]

anlarım anlarım :) aynı şekildeyiz bizde ben dahil 6 kişiiz
zorluklarıda var dediğin gibi biraz rahata alışk biri olduğum için ilk zamanlar çok zorlamıştı zamanla alışmaya çalışıyorum kızları yok hep istiyorlar onlarla vakit geçireyim pöffffff

evet canım aynı bina alt üst oturuyoruz, 6 kişilik geniş bir aileyiz... iyi yanlarıda var tabide bazen sıkıntılı oluyo, sen anlıyosun galiba benim durumumu? :)

anlarım anlarım :) aynı şekildeyiz bizde ben dahil 6 kişiiz
zorluklarıda var dediğin gibi biraz rahata alışk biri olduğum için ilk zamanlar çok zorlamıştı zamanla alışmaya çalışıyorum kızları yok hep istiyorlar onlarla vakit geçireyim pöffffff[/QUOTE]

benim bir görümcem var allahtan bana pek takmıyolar:) ama işte sıkıntı büyük oluyo ,bi gün onun derdi var,bigün bunun ... iki kişi olsak ohhh ne güzell olurdu valla :)) sen nerde oturuyosun canım?

Kendimi sansli hissettim biz herkeze1 saat uzagiz..zaten hafta ici calisiyoruz hafta sonuda rahat birakirlar dinlenin diye ayda 1kez yetiyor:) ben kendi adima diyim galiba asla altli üstlü oturamazdim nrkadar kendilerini sevsemde gerci benden önce esim istemezdi:)

Kendimi sansli hissettim biz herkeze1 saat uzagiz..zaten hafta ici calisiyoruz hafta sonuda rahat birakirlar dinlenin diye ayda 1kez yetiyor:) ben kendi adima diyim galiba asla altli üstlü oturamazdim nrkadar kendilerini sevsemde gerci benden önce esim istemezdi:)

bizimkilerin adeti gibi bişey , müstakil bina yapıyolar gelinleride aynı binaya alıyolar,ayrı bi seçeneğimiz yoktu malesef:( alıştım artık 4 yıl oldu , arada bi geliyolar bana (keçiler) ama sonra yine geçiyo :)

Hayirlisi olsun cnm nediyelim..senin yan tesirin varmi haplardan benim akintim cogaldi ve arada karnima agri giriyo hatta sabah adet oldum zanettim:) bakalim yarin icin heycanliyim insallah 3-4 tane saglam yumurtam vardir..bugun ezcaneye pregnyl igneyi almaya gittim ignelerin siparisini durdurmuslar sonra doktorumu aradim otrivelle al dedi oda yokmus ama siparis ettim yarin gelecek bi an icin korktum..

Hayirlisi olsun cnm nediyelim..senin yan tesirin varmi haplardan benim akintim cogaldi ve arada karnima agri giriyo hatta sabah adet oldum zanettim:) bakalim yarin icin heycanliyim insallah 3-4 tane saglam yumurtam vardir..bugun ezcaneye pregnyl igneyi almaya gittim ignelerin siparisini durdurmuslar sonra doktorumu aradim otrivelle al dedi oda yokmus ama siparis ettim yarin gelecek bi an icin korktum..

canım benim ilacım dün gece bitti şuan hiçbiyan etkisi yok yaşadığım. yumurtaların çok büyüdüğü için belkide karnın ağrıyodur:) ayy hadi yarın gitte sıra bana gelsin çok heycanlıyım:) benimde kullandığım iğne ovitrelle , iğneyi buzdolabında saklamak gerekiyomuş canım belki biliyosunur

Biliyorum cnm zaten yarin alip hemen doktora gidicem..ya ilk denememde 17.gün fln catlamisti..yarin 11gün tahminimce daha yarin vurmaz igneyi pazartesi cagirir kesin benim doktor haftada 2 kez acikta:) kiz istermisin bu ay ikimizde hamileyiiiz diye mujde veriyoruz ne guzel olurdu..

Biliyorum cnm zaten yarin alip hemen doktora gidicem..ya ilk denememde 17.gün fln catlamisti..yarin 11gün tahminimce daha yarin vurmaz igneyi pazartesi cagirir kesin benim doktor haftada 2 kez acikta:) kiz istermisin bu ay ikimizde hamileyiiiz diye mujde veriyoruz ne guzel olurdu..

evet doğru yarın vurmayabilir kaçta gidiceksin dr.a dönünce hemen yaz bizede:) inşallah canım ya benimde içimden öyle geçiyo inşallah inşallah:))

bugün yine hayal kırıklığı mens oldum biliyorum aslında normal hamile kalamıyacağımı yinede aklım hep adet günümde allahımdan ümidimi kesmiyorum mucize olurda hamile kalırım diye.

Geri