Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Saat 17.30 da terminim ama hemen yazarim telden giriyorum ztn yani hep yanimda:) ben bukez umutluyum esim daha once hep karamsardi ama bukez kesin olacak diyor bakalim hakli cikacakmi:)

bugün yine hayal kırıklığı mens oldum biliyorum aslında normal hamile kalamıyacağımı yinede aklım hep adet günümde allahımdan ümidimi kesmiyorum mucize olurda hamile kalırım diye.

canım geçmiş olsun ,tedaviyi neden denemiyosun sen elinden geleni yap taktir yine allahın, boş boş beklemek daha kötü

tüp bebek hikayemi anlatayım sizlere ben 25 yaşında 5 yıllık evliyim eşimin sperm sayısı yok denecek kadar az bize direk tüp bebeği önerdiler. 2010 eylülde ilk tüp bebek tedavimize başladık yaptırdık ve sonuç negatif. 2 denememde 2011 martta sonuç negatif ve bu arada araştırmalar yapılıyo neden tutmuyo die sonuçta neden tutmadığıyla ilgili hiçbirşey yakalanmıyo. 3. denememide 2011 ekimde deniyoruz sonuç negatif ve 3 denememde aynı merkezde hayal kırıklıkları bir sürü tutmayınca hep neden tutmuyo diye kafamı hep kurcalıyorum herşey o kadar güzel gidiyoki dr çok umut veriyo olur die takdir allahın tabiki.
2012 martta başka bir merkeze karar verip tadaviye başlıyoruz ve tedavi sonunda nisanın 6 sında mis kokulu bebişim olacağını öğreniyorum allahıma şükürler sevinç göz yaşları sel olmuş gidiyor ve bebeğimin bana verdiği o annelik duygusuyla yüzüm hep gülüyor hiçbirşey beni üzemiyekmiş gibiydim o kadar çok mutluydum ki ben anneydim artık taki mayıs 9 da dr ziyarete gidene kadar usg ye girdiğimde bebeğimin kalbi durmuştu bebeğim 8 haftalıktı herşeyi oluşmuştu kalp sesini duymuştum ama bu annelik duygusu fazla sürmedi 10 mayısta kürtajla bebeğimi aldılar o gün benim yıkıldığım gündü hayallerim kırılmıştı. Allahımdan ümidimi kesmiyorum hiç bir zaman o kadar çok istiyorum ki bi gün yüzüm gülecek biliyorum bu duaların karşılığı vardır elbet. her adetim yaklaştığında bir mucize olur diye bekliyorum ve bugün adet oldum çok üzüldüm benimde kaderim böyleymiş herşeyin vakti zamanı vardır allahım isteyen herkese evlat versin banada versin.....

Ey rabbim beni yanlız başıma bırakma
çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey rabbim bana senin katında lütuf ve
kerametinle tertemiz bir çocuk ihsan et
muhakkak duaları işitensin
çocuk sahibi olmak isteyene banada nasip et

Esracim inanki senin adina cok uzuldum ama takdiri ilahi hz.allahin bir bildigi varmis demekki..insallah yine en kisa zamanda rabbim sana anneligi yasatsin ve saglikli bir bebegin olsun..biliyorum uzulmemek elde degil fakat kendimizi yiprataarak daha cok etkileniyoruz..

Geri