Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhabalar

Ben de 2 aydır korunmuyorum.
Geçen ay olmadı.Bu ayda fortel gebelik testini yaptım pazartesi ama negatif çıktı.15 temmuz bat günüm.
Ancak bu ay kasıklarıma 1 haftadır bıçak batmaları oluyor normalde adet dönemimde kasık ağrım olmaz.
Ayrıca mide bulantım ve halsizlik var .Acaba test yanılmış olabilir mi?

Merhabalar

Ben de 2 aydır korunmuyorum.
Geçen ay olmadı.Bu ayda fortel gebelik testini yaptım pazartesi ama negatif çıktı.15 temmuz bat günüm.
Ancak bu ay kasıklarıma 1 haftadır bıçak batmaları oluyor normalde adet dönemimde kasık ağrım olmaz.
Ayrıca mide bulantım ve halsizlik var .Acaba test yanılmış olabilir mi?

erken yapmışşın belki bu yüzden çıkmamış olablir bekle adet gününü istersen zor beklemek ama

selam kızlar hepinizi çok özledim. uzun zamandır giremiyordum. bu ay aşılama deneyeceğiz. yarın muayenem var. muhtemelen pazartesi aşılama olacak. dualarınıza ihtiyacım var.. sizden başka kimse bilmiyor. annemin bile haberi yok. ne olur dua edin.. inşallah bu mübarek aylarda gelir bebeğim..

Felicyacim insallah bu vesileyle gelir bebegin rabbim yardimcin olsun..yarin muaneden sonra haber et cnm

- - - Updated - - ok kiz ucakla 2.5 saat suruyor arabayla 2 gun:)
inşallah mevlana bu mübarek aylarda hepimiz hamiş oluruz.. yarını bir atlatayım yazarım size.. dünkü muayenemde pazartesi demişti doktor.. bu ay yumurtalarım geç büyüyor.. adetime 13 gün kaldı.. bakalım Allahtan hayırlısı..

Geri