Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Amin cnm insallah onemli olan kaliteli olmasi sen takma kafana bunlari..insallah olumlu sonuc alirsin..

- - - Updated - - -

Amin cnm insallah onemli olan kaliteli olmasi sen takma kafana bunlari..insallah olumlu sonuc alirsin..

selam kızlar hepinizi çok özledim. uzun zamandır giremiyordum. bu ay aşılama deneyeceğiz. yarın muayenem var. muhtemelen pazartesi aşılama olacak. dualarınıza ihtiyacım var.. sizden başka kimse bilmiyor. annemin bile haberi yok. ne olur dua edin.. inşallah bu mübarek aylarda gelir bebeğim..

canım hayırlısı olsun.elinde ne kadar fırsat varsa değerlendirmeli insan bazen.sevindim senin adına.inş gelecek meleğin canım.dualarımız seninle...

Masallaaaah 26mm demekki niye pazartesiyi bekliceksin cnm gec degilmi?? Insallah cabalarimiz bosa cikmaz
canım adetin 15. günü iğneyi yaptırıyo dr. pazartesi sabahı yaptırcaz kısmetse.iğneden bir gece önce ve bir gün sonrada cinsel ilşki . inşallah canım bu ay yüzümüz gülsün artık. banada 26 sında kan testi 2 ağustosta da idrar testi yapabilirsin dedi..
ayyy beklemedeyiz artık:)

Nurcum insallah ama benim butun umudum kirildi dun esimle tartistik ve iliski olmadi ve dun cok onemliydi yani benden bu ay mujde yok cok uzgunum ..insallah senin mujdeni aliriz..

Yani ozetliyim..igneden bir gun once****
Igneyi oldugum gun *****
Igneden bir gun sonra ;( (tik yok)

Benim bir sansim olabilirmi ;( cok uzgunum okadar heveslenmistim yine hersey mahvoldu offf

**** iliski demek oluyo

Yani ozetliyim..igneden bir gun once****
Igneyi oldugum gun *****
Igneden bir gun sonra ;( (tik yok)

Benim bir sansim olabilirmi ;( cok uzgunum okadar heveslenmistim yine hersey mahvoldu offf

**** iliski demek oluyo

mevlanacım tabi ki bir değil daha fazla umudun var sperm anne vücudunda 72 saat yaşayabiliyor zaten uzmanlar hergün ilişkide annede oluşan sıvının spermleri öldürdüğünü söylüyor fazlasıda zararlı gün aşırı iyidir inşallah yumurtan çatlamıştır ve önceki gün yaşadığınız ilişkiden kalma spermlerden biri de onu döllemiştir ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder rabbim sana üzme kendini

Geri