Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızzlaar günaydın.rüyamda bi oğlumun oldugunu gördüm ama hamile oldugumu anlamamışım ne oldugunu anlamadan evde dogurdum.o kadar güzel bişeydi kiiiii:)ama hamile oldugumu bilmediğim için hiç bi hazırlık yapmamışız,eşim de hiç ilgilenmiyo falan tuhaf bi rüyaydı

inşallah gerçeğide olur canım en kısa zamanda, insan rüyanın etkisinden çıkamıyo bu gün düşünür durursun artık :)

hoşgeldin canım nasılsın? sen nezamandan beri bebek istiyosun?
Ben 4 aylık evliyim. ilk iki ayda düşünmemiştik ama ben şimdi olsun istiyorum. Beklemek için çok da genç sayılmam sonuçta. 28 yaşındayım. Ama eşim henüz hazır değil. Gerçi onlar bebek gelmeden hazır olmazlar diye düşünüyorum ama :)

günaydın kızlar

ayşeonur geçmiş olsun dikkat et sağlıcakal al kucağına inş.

ay crema hayır olsun canım inş. güzel bir şeylere işarettir

benimde bir ark aradı dün hal hatır sormadan direk sahil hamilemisin dedi kaç gündür gözümde hep öyle canlanıyorsun dedi :) çok ilginç geldi bana dünden beri düşünüyorum malümmü oluyor acaba

Ben 4 aylık evliyim. ilk iki ayda düşünmemiştik ama ben şimdi olsun istiyorum. Beklemek için çok da genç sayılmam sonuçta. 28 yaşındayım. Ama eşim henüz hazır değil. Gerçi onlar bebek gelmeden hazır olmazlar diye düşünüyorum ama :)

hayırlısı olsun inş. bence başla inan ben bile bazen neden kendimi dinledim diye kızıyorum erkekler herşekilde hazır olur hele o baba olacasın müjdesini duyunca senden çok sevinirler merka etme

evliliğniz daha yeniymiş ama dediğin gibi yaş ilerliyo .. aslında genelde erkekler daha yatkındır daha çok ister , bayanlar kendini hazır hissetmez :) sen bi hamile kal da sonra sever karnını "hanimiş benim bebişim,nerdeymiş " diye :)

Geri