Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aslında ben de istediğimi geçen ay fark ettim. Benim reglim çok düzenlidir normalde tam 30 günde bir olurum ama geçen ay tam 11 gün gecikti. O arada kasığımda batmalar filan oldu, acaba hamile miyim diye düşünürken regli olana kadar geçen günlerde aslında ne kadar çok istediğimi fark ettim. Şimdi de kendi çapımda çalışmalara başladım :) İlişki sonrası bacaklarımı havaya filan dikiyorum. Bakalım hayırlısı artık. Allah hepimize kısmet eder inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı.
canım hiç test yapmadınmı 11 gün içinde belki kimyasal gebelik geçirmişsindir? bende önceleri bacaklarımı havaya kaldırıyodum meğer benim rahim tersmiş yanlış yapıyomuşum :) :)

kanama herkes de oluyor mu acaba ?olurken ağrı sızı oluyor mu çok korkuyorum..
herkezde olmaz gülüm bel ve kasık ağrın çok olursa kesin bebiş düşer dedi doktorum bana ama benim ağrım yoktu belimde bhafif bi sızlama vardı doktor tehliken var bol bol dinlen yat sürekli dedi şükürler ıolsunki 2 gündür yok sen kendini strese sokme bitanem bişey olmaz allahım izniyle dünyada alcağı nefesi varsa napsan yaşar zaten o

hadi insallah mutlu haber aliriz hemen yaz cnm senin icin heycanlandim valla..

yazdım altında yok canım negatif dedi kız

- - - Updated - - -

canım hayırlısı olsun üzme kendini bidahaki aya inşallah our... sen bişey kullanmışmıydın tedavi oluyomuydun? canım ablan hastanedemi çalışıyodu?

YOK KULLANAMDIM BU 2 . DENEMEMDİ DR GİTTİĞİMDE HERŞEY NORMAL DEMİŞTİ MAYISTA GİTTİM HANİ DÜŞÜNÜYORUZ DİYE HAYIRLISI ARTIK BAKALIM

Ben sabah kan verdim şmidi arıyorum bakalım

- - - Updated - - -

13 DE OLMAM GEREKİRDİ AMA OLMADIM HALEN KAN TESTİM DE NEGATİF KIZLAR
bence hemen ümitsizliğe kapılma geç döllenme olabilir bi kaçgün dikkat et kendine nova marka veyada bulabilirsen labaquick marke bebelik testi al yarın yada bi kaç gün sonra dene bence bu testlerde çok hafif belirgin dahi ılsa gebesindir benim öyle oldu işte idrarda silik çizgi kanda negatif çıktı ama hamileyim bu arada negatif ama değerin ne gülüm oda çok önemli

bence hemen ümitsizliğe kapılma geç döllenme olabilir bi kaçgün dikkat et kendine nova marka veyada bulabilirsen labaquick marke bebelik testi al yarın yada bi kaç gün sonra dene bence bu testlerde çok hafif belirgin dahi ılsa gebesindir benim öyle oldu işte idrarda silik çizgi kanda negatif çıktı ama hamileyim bu arada negatif ama değerin ne gülüm oda çok önemli

o heyecanda bişeyler dedi sonucu söyleyin anlamıyorum dedim oda negatif dedi

o heyecanda bişeyler dedi sonucu söyleyin anlamıyorum dedim oda negatif dedi
hmmm değer de çok önemli gülüm ya 0 ve birin yükselmesi zor ama 2 olursa bi kaç günde yükselir demişti bana doktor ben evde erken gebelik testi yaptım hayalet gibi zor görünen çizgiler vardı o seviçle kan testi yaptırdım negatif yıkıldım resmen emindim sonuçtan değerim 1.4dü ama evde hergün kendim test yaptım bi kaç gün daha belli belirsiz çıktı zonra netleşti 2. çizgi ve 6 gün sonra kanda değerim 162 çıktı hamileyim yani seni çok ümitlendirmek istemem ama bence hemen karalarda bağlama adetin gelene dek bi umudun olsun derim ben kan testi yaptırdığın yer yakınsa almaya git sonucu bi bak bence

Geri