Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım hiç test yapmadınmı 11 gün içinde belki kimyasal gebelik geçirmişsindir? bende önceleri bacaklarımı havaya kaldırıyodum meğer benim rahim tersmiş yanlış yapıyomuşum :) :)

yaptım yapmaz mıyım :) taş olsa çatlar yahu o kadar zamanda :küstüm:
2 defa idrar 1 kere de kan testi yaptırdım ama bişey çıkmadı sonuç olarak. Geçen ay annem trafik kazası geçirmişti, ölümden döndü, sanırım onun stresinden oldu. Nitekim 3 hafta izin aldım işyerinden ve anneme baktım hem de annemle farklı şehirlerde yaşıyoruz. Üzüntüden filan oldu sanırım. Yine de kontrol amaçlı bu cumartesi Kadın Doğum Uzmanıma da görüneceğim.

Bana da çok eskiden bir doktor rahmin ters demişti.. Ne yapmak gerekiyormuş peki bu durumda?

canım google' a cinsel ilişki pozisyonları yaz, en baştaki sayfaya gir,özel isteklere cevap veren pozisyonlar yazısının hemen üzerindeki resimdeki gibi,sayfanın altlarında... o şekilde ilişkiyi sonlandırıp yüzüstü uzan karnının altına bebek yastığı gibi bi yastık koyup en az 45 dk yat. :) dr. bize bu şekilde anlattı :)

yaptım yapmaz mıyım :) taş olsa çatlar yahu o kadar zamanda :küstüm:
2 defa idrar 1 kere de kan testi yaptırdım ama bişey çıkmadı sonuç olarak. Geçen ay annem trafik kazası geçirmişti, ölümden döndü, sanırım onun stresinden oldu. Nitekim 3 hafta izin aldım işyerinden ve anneme baktım hem de annemle farklı şehirlerde yaşıyoruz. Üzüntüden filan oldu sanırım. Yine de kontrol amaçlı bu cumartesi Kadın Doğum Uzmanıma da görüneceğim.

geçmiş olsun canım allah yaşatmasın bidaha böyle kötü şeyler... dimi ya benimkide soru işte :) inşallah bi problem çıkmaz canım sen nerde yaşıyosun?

ama bence sen yinede önce bi dr.a git , gerçekten tersmi bi öğren , hem aslında en iyisi bebek niyetine girer girmez gidip bi muayene olmak ona göre için rahat rahat beklersin yada tedaviye başlarsın

evet evet haftasonu gidiyorum zaten doktora. Hem şu gecikme ile ilgili de stresten deyip de geçmemek lazım. Kontrol etsin, baksın, tavsiyelerde bulunsun ki bilinçli şekilde bekleyelim bebişlerimizi öyle değil mi?:leylek

kızlar günaydın acil cevap 4 gündür adet gecikmesi war sabah test yaptım çıkmadı sonra 2 saat sonra baktım pembe çizgi war açık pembe ne olabilir geçen aylarda ertesi gün bile bakıyodum hiç bişey çıkmıyodu neyin nesi acaba ?

Ben İstanbul'dayım canım. Eşim de ben de burada çalışıyoruz.
Sen nerelisin? Ne zamandır bebek istiyorsun?

ben tekirdağ' da yaşıyorum canım ama dr.a istanbula geliyorum bakırköye. biz iki yıldır bebek istiyoruz , 1 yıl önce kimyasal gebelik geçirdim , ben onu normal gebelik zannedip nasıl olsa oluyo diye üzerine pek düşmedim, yaklaşık iki ay öncede tedaviye başladım ( ozaman dr. anlattı benimkinin kimyasal gebelik olduğunu normal bi hamilelik sayılmadığını) şimdide beklemedeyiz canım

Geri