Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar günaydın acil cevap 4 gündür adet gecikmesi war sabah test yaptım çıkmadı sonra 2 saat sonra baktım pembe çizgi war açık pembe ne olabilir geçen aylarda ertesi gün bile bakıyodum hiç bişey çıkmıyodu neyin nesi acaba ?

canım hadi hayırlısı :) bazı testlerin üzerinde " 1 saat geçtikten sonra sonucu dikkate almayın " yazıyo , seninkinde yazıyomuydu ? canım hastane yakınmı gidip bi test yapsaydın daha net olurdu?

kızlar günaydın acil cevap 4 gündür adet gecikmesi war sabah test yaptım çıkmadı sonra 2 saat sonra baktım pembe çizgi war açık pembe ne olabilir geçen aylarda ertesi gün bile bakıyodum hiç bişey çıkmıyodu neyin nesi acaba ?
hayırlı olsun canım hamilesin valla bebek olmayınca 1 yıl beklesen gene çıkmıyo testin markası ne arkadaşım?

canım hadi hayırlısı :) bazı testlerin üzerinde " 1 saat geçtikten sonra sonucu dikkate almayın " yazıyo , seninkinde yazıyomuydu ? canım hastane yakınmı gidip bi test yapsaydın daha net olurdu?
ona bakmadım da canm birazdan gitcem dr kan testi aç tok farketmiyo demi heyecanlanmakta istemiyom yaa deilsem diye tevekkül ya allah :)

hiç akıntım yok 10 gündür felan iki gün öncede kahverengi akıntı geldi az sonra bişey yok karnım şişmedi hiç bu ay davul gibi oluyodu we hiç adet sancısı gibi bi sancım yok arada batmalar oluyo oda nadir bakalım hayırlısı sonuçları sölerim

certain diye bi gebelik testi canm dünde başka bi markayla yaptım oda bi kaç saat sonra çizgi oluştu ama pembe deildi inş canm hayırlısı diyelim yinede :)
benimkiler sadece havaya kaldırınca görünüyodu gülüm hiç renk yoktu hayaletti sanki:pasi: ama bi iki güne açık pembe oldu nova labauick miratech yada labmen çok güvenilir ama hayırlısı olsun da sennnnnnn hamilesinnnnn benceeeeeeeeeeeee:deli:

benimkiler sadece havaya kaldırınca görünüyodu gülüm hiç renk yoktu hayaletti sanki:pasi: ama bi iki güne açık pembe oldu nova labauick miratech yada labmen çok güvenilir ama hayırlısı olsun da sennnnnnn hamilesinnnnn benceeeeeeeeeeeee:deli:
iyice umutlandım bak şimdi hayırlısı diyel,im canmm yazarım buraya war yada yok diye canlarım iyiki hepiniz warsınız :)

Geri