Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar mrb ben aranıza yeni katıldım ben normalde 24-25 günde bir adet olurum ama 2 aydır gecikiyor temmuz 6 da oldum agustos 4 oldum şimdi beklemedeyim kasıklarımda ara ara kısa süreli keskin agrı oluyor 1 haftadır bulantım var ama yemeklerden sonra oluyor bir kaç gün adet sancısı geldi gitti 2 gündür kesildi dün miratech gebelik testi yaptım negatif ha birde uyku sıfır gündüz bazen uyukluyorum ama gece sabaha kadar uyanık kalıyorum sadece sag gögüs ucu etrafında sızlama agrı var gebemiyim acaba???????????

slm kızlar nasılsınız dr gittim bende pazartesi sağda 10 mm büyüklüğünde bi tane solda 15 mm büyüklüğünde 3 tane yumurtam oluşmuş bugüne tekrar çağırdı dr acaba çatlamıştır dün sancı wardı kasıklarda inş yaa

Canim bence catladiysa soldaki 15mm olan catlamis olabilir..insallah bu ay olumlu haber aliriz tatlim..Doktordan sonra yaz

bitanemm yaa dikkatt ett allahınn izniylee bişeyy çıkmazz inşallahh saglıklı bir şekildee bebişini kucagınaa alacaksınn sen yemene içmeene dikkkat et yeter balımm

canımmm ne zamandır konuşamıyoruz valla özledim seni fıstığım..dikkat ediyorum canımcım ve tatlıyı kestim mecburen.annelik valla zor iş kuzum.rabbimin izniyle bişicik olmaz kuzuma :)

slm kızlar nasılsınız dr gittim bende pazartesi sağda 10 mm büyüklüğünde bi tane solda 15 mm büyüklüğünde 3 tane yumurtam oluşmuş bugüne tekrar çağırdı dr acaba çatlamıştır dün sancı wardı kasıklarda inş yaa
canım bende 20mm ve üzeri çatlatıyorlar diye biliyorum seninki büyümüştür benimkide büyürken sancı yapmıştı bende çatladı sandım halbuki 16 mm den 21 mm e çıkmıştı sonra çatlattılar.

geldim dr dan canm soldaki 3 yumurtada çatlamış :) çok heyecanlandım bol bol çalışın dedi bu aralar :) dr ikiz üçüz bile olabilir dedi :) bitanesine bile razıyım :) yeterki gelsin meleğim :)

Ah cok guzel cnm insallah hayirlisiyla guzel haber aliriz sendende..hadi bakalim bol bol calisin hehe:)

- - - Updated - - -

Sahile sen gittinmi cnm doktora?? Bende bugun gidicem insallah buyumustur bebegim..

Geri