Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bugün 6 randevum var ay çok heyecanlıyım vede endişeliyim olumsuz bişey demezler inş.
Eşimde tatil bugün diğer günler tek gideceğim için izin alamıcak sanırım bugüne ayarladık özele ablamın çalıştığı hastaneye bakalım nasıl olcak yarın yazarım

ara ara kraplar giriyor hep sağ kasığıma normal mi acaba

Bugün 6 randevum var ay çok heyecanlıyım vede endişeliyim olumsuz bişey demezler inş.
Eşimde tatil bugün diğer günler tek gideceğim için izin alamıcak sanırım bugüne ayarladık özele ablamın çalıştığı hastaneye bakalım nasıl olcak yarın yazarım

ara ara kraplar giriyor hep sağ kasığıma normal mi acaba

Icini rahat tut ve olumsuz dusunme hersey cok guzel olacak kramplar normal benimde arada hala oluyor ama ilk haftalar daha cok oluyordu adet sancisi gibi ama zamanla azaliyor merak etme rahim buyuyor ondandir cnm

inş kızlar canlarım dualarınızı eksik etmeyin pazartesi ewlilik yıldönümümüz meleğim gelir inş 1. yılımızda :) DUA EDİN LÜTFEN :) sizleri we bebişlerinizi öpüyorum :)

canım çok sevindim yumoşları çatlatmışsın :) hadi inş.tutunur bu ay bebişin dualarım seninle...

- - - Updated - - -

hamişlik bekleyen melekler :)

sunflower.........7 eylül
a.özlem............30 eylül
ayşe.................11 eylül
asenaşule........14 eylül
muamma..........7 eylül
nur...................26 eylül
bitanesi...........12 eylül
uğurlubebek.....
ceylinn.............

bensude...........24 ağustos
haber bekliyoruz :)
ceylangözlü.....30 ağustos
crema...............

canım çok sevindim yumoşları çatlatmışsın :) hadi inş.tutunur bu ay bebişin dualarım seninle...

- - - Updated - - -

hamişlik bekleyen melekler :)

sunflower.........7 eylül
a.özlem............30 eylül
ayşe.................11 eylül
asenaşule........14 eylül
muamma..........7 eylül
nur...................26 eylül
bitanesi...........12 eylül
uğurlubebek.....
ceylinn.............

bensude...........24 ağustos
haber bekliyoruz :)
ceylangözlü.....30 ağustos
crema...............
saol tatlım eksik etme bu aralar duaya çok ihtiyacım war bende hala şaşkınım çünkü küçük olduğunu söledi pazartesi bide pazar gününden beri kuru incir yiyorum sabah akşam onun da belki faydası olmuştur diye düşünüyorum ben daha dr çatlamamış gelcek ay adet olursan gel demesini bekliyodum hala kasıklarda ağrı hala devam ediyo hayırlısı diyelim sıra bizlerde artık demi ama :)

SAHİLE sana bişey soracam canım sen nasıl hamile kaldın aşılama ilemi çatlatma iğnesi ilemi yoksa kendiliğinden mi

kendiliğinden canım ben mayısta evlendim martta dk kullandım korunmak için aralıkta bıraktım mayıs 20 sine kadar farklı korunma oldu hem hormonlar düzene girsin dedik sonrası gidişatına bıraktık öyle allah ta nasip etti oldu çok şükür inş. sizde en kısa zamanda kalırsınız bu ay beklentim yoktu kafa raaht olmak lazımmış sağlık problemi yoksa beyinde bitiyor olay bence

Geri