Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kendiliğinden canım ben mayısta evlendim martta dk kullandım korunmak için aralıkta bıraktım mayıs 20 sine kadar farklı korunma oldu hem hormonlar düzene girsin dedik sonrası gidişatına bıraktık öyle allah ta nasip etti oldu çok şükür inş. sizde en kısa zamanda kalırsınız bu ay beklentim yoktu kafa raaht olmak lazımmış sağlık problemi yoksa beyinde bitiyor olay bence
Anladım canım doktor banada dedi, kafana takmayacaksın sitres yapmayacaksın diye takınca hormonlar bozuluyormuş inşallah canım herkes muradına erer sende hayırlarla kucağına alırsın bebişini.

sahilcim hayırlı olsun canım bak ben sana dedim senin bebiş 5 haftalığı doldurmuş o hormon değeriyle diye çok sevindim bebişini gördüğüne ve kalp atışını gördüğüne allah sağlığınızı daim etsin tatlım...

nisancım acele etme canım şuan görünen cinsiyet kesin sonuç olamayabiliyor benim doktorum hiç söylemedi bile sonuç yanıltıcı olur diye....

evet aynen canım inş. hepimiz sağlıkla kucağımızı alarız
benim sürekli uykum geliyor mayışık gibiyim kasık ağrım vardı adet gibi o normal dedi olması gereken :) hamiş olmadan önceki yaşantın gibi devam eebilirsin dedi bir uykum geliyor o kadar şikaytim

teşekkürler kızlar=)mevlanacm içimden geçen birşey yok kız erkek benim için hiç fark etmiyor nasıl olsa ikisinin de tadına ilk kez bakacağız=))))ama kayınvalidem 3 tane kız torunu olduğu için erkek istiyormuş:mendil:

Dogru soyluyorsun cnm fark etmez sonucta hepsi bizim canimizdan oluyor..beni labora yolladi doktorum vucudum virusa karsi direncine bakacakmis!! Sizdede yaptimi oyle??

- - - Updated - - -

kizlar hayrlisi olsun bende bebk sahibi olmak istiyorum.. ilk bebegim karnimda oldu..

Aramiza hosgeldin..basin sagolsun insallah en kisa zamanda tekrar gelir bebegin!!

hamişlik bekleyen melekler :)

sunflower.........7 eylül
a.özlem............30 eylül
ayşe.................11 eylül
asenaşule........14 eylül
muamma..........7 eylül
nur...................26 eylül
bitanesi...........12 eylül
uğurlubebek.....
ceylinn.............

bensude...........24 ağustos
haber bekliyoruz :)
ceylangözlü.....30 ağustos
haber bekliyoruz :)
crema...............

bana 6-7 test yaptırdı ama virusa karsi direnc konusunda birşeyden bahsetmedi...kızlar bebeğimi bu hafta daha net gördüm süperdi yaaa hareket ediyor off 1 ay sonra gel dediii=(((((

Ayy neguzel..olsun 1ay neki gelir hemen bi bakarsin daha cok buyumus :) ama gerci anliyorum seni insan ozluyor bana 2haftada bir geleceksin dedi..Sen ense kalinligini olcturdunmu cnm?? Bana 3hafta sonra yaptirmami soyledi

kızlar selamm ben özlem yeni katıldım aranıza bende bebiş istiyorum ama yaklaşık 8 aydır hiç bi hareket yok çünkü pko var bende küçüklükten beri ilaç kullandığım müddetçe regl oluyorum ilacı bırakınca herşey bitiyo ilaçta normal olarak koruyo ve olmuyo en son bi doktora gittim alanında çok iyiymiş boşuna korkma dedi bana 10 tane çocuğun olur istemezsin artık dedi ben biraz olsun rahatladım şimdi söktürücü aldım regl olunca 3. gün gidicem test yapıp ilaç vericekmiş ilaç bana hem kilo verdircekmiş hemde hamile kalmamı sağlıcakmış çok emin konuştu sizcede olurmu benimde bi bebeğim.... Allah kimseye aratmasın herkese bi bebiş nasip etsin....

Geri