Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selzeh nasılsın bugun varmı bı belırtı felan cnm benım

ıyı degılım canım ya bılıyosun dün lekelenmem olmustu az da olsa sonra sabaha kadar hiç bişi gelmemıs sabah kalktım lavaboya gıttım orda peçeteye sılınce koyu kahve sıvı sekılde lekelenme geldı yıne sonra bırdaha gelmedı belımde agrı var çok sımdı gıdıp bakıcam lavaboda varmı bısı dıye ama sanırım regl oluyorum yarında günüm zaten hamıle degılım ben ya anladım artık çok canım sıkkın anlatamam

ıyı degılım canım ya bılıyosun dün lekelenmem olmustu az da olsa sonra sabaha kadar hiç bişi gelmemıs sabah kalktım lavaboya gıttım orda peçeteye sılınce koyu kahve sıvı sekılde lekelenme geldı yıne sonra bırdaha gelmedı belımde agrı var çok sımdı gıdıp bakıcam lavaboda varmı bısı dıye ama sanırım regl oluyorum yarında günüm zaten hamıle degılım ben ya anladım artık çok canım sıkkın anlatamam
cnm uzme kendını bu ay olmazsa onumuzdekı ay olur fıstıgım bende reglı olacagım gun oyle dusunuyodum yarım saat arayla wcye gıdıyordum ldum dıye inş sende olmayacaksın tatlım

ıyıyız canım sen nasılsın

napıyım canım bende her zmanki gibi ağrıları çekmeye devam ediyorumm inşallah hamişliktendir de boşu boşuna değildir ne diyimmm bekliyorumm işte sabırsızlıkla
sende çok kafaya takma artık herşeyin hayırlısı sakın üzülme regl de olucaksan ki daha var nerden biliyosunn belkide hamilesin bazı kadınlar 9 ay bıyunca regl oluyo duymuşsundur.o yüzden sıkılmasın canın tamammı güzelimm

Geri