Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

cnm uzme kendını bu ay olmazsa onumuzdekı ay olur fıstıgım bende reglı olacagım gun oyle dusunuyodum yarım saat arayla wcye gıdıyordum ldum dıye inş sende olmayacaksın tatlım

artık öyle dıyoruz bu ay olmazsa öbür ay o zamanda olmazsa bıdahakı ay bakalım halımız ne olcak böyle bılmıyorum sende öyle düşünmüsün canım ama sende o zaman akıntı avrdı lekelenme yoktu be güzelım ben nasıl düşeneyım sımdı hamıleyımdır belkı dıye mümkün degıl ben anlarım kendımden ama sadece suna üzülüyorum o kadar bel ve kasık agrısını nıye çektım bacakalrım neden bu kadar agrıdı bunları sorguluyorum simdi baskada belırtım yoktu zaten ama neden oldu o zaman hamıle degılsem neden oldu neden

napıyım canım bende her zmanki gibi ağrıları çekmeye devam ediyorumm inşallah hamişliktendir de boşu boşuna değildir ne diyimmm bekliyorumm işte sabırsızlıkla
sende çok kafaya takma artık herşeyin hayırlısı sakın üzülme regl de olucaksan ki daha var nerden biliyosunn belkide hamilesin bazı kadınlar 9 ay bıyunca regl oluyo duymuşsundur.o yüzden sıkılmasın canın tamammı güzelimm

ınsallah sen hamıssın canımya ama ben degılım hıssedıyorum tatlım çok kötüyüm ya

artık öyle dıyoruz bu ay olmazsa öbür ay o zamanda olmazsa bıdahakı ay bakalım halımız ne olcak böyle bılmıyorum sende öyle düşünmüsün canım ama sende o zaman akıntı avrdı lekelenme yoktu be güzelım ben nasıl düşeneyım sımdı hamıleyımdır belkı dıye mümkün degıl ben anlarım kendımden ama sadece suna üzülüyorum o kadar bel ve kasık agrısını nıye çektım bacakalrım neden bu kadar agrıdı bunları sorguluyorum simdi baskada belırtım yoktu zaten ama neden oldu o zaman hamıle degılsem neden oldu neden

Canım olmazsada eger kendını uzme. Herseyde bır hayır vardır de. Bızım bebısler bıraz nazlı annelerını uzmeyı sevıyorlar. O yuzden sen sabırla beklemeye devam et. Insallah yarın bu konusmalra guler gecerız ve mujdelı haberı alırız canım senden

Kızlar günaydın.........Ben bu sabah adet oldum:cry_smile::cry_smile:
Lekelenme falan olunca çok ümitlenmiştim.Moralim çok bozuk...
Ama hayırlısı yapacak bişey yok Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin.
Benim yeni regl tarihimi 28 ağustos olarak değiştirirseniz çok sevinirim ...

Merhaba melekler...Kendi tecrubemi yazmak istiyorum. Ben kizimi istedigim zaman dogum kontrol hapi kullaniyordum, buna ramen cyclusum dengeli degildi, bir ay 25 bir ay 21 bir ay 28 oluyordu. Nisanda birakmistim hapi...eylul'e gelmistik hala birsey yoktu.Her ay wc de adetimi gorunce goz yaslarina bogulurdum..cok takmistim her an her vakit bebekle uyanip bebekle yatiyordum.Resmen bunalima girmistim.Eylulde doktora gittim ve ben KISIRIM galiba dedigimde adam çok gulmustu...
Muayyene etti,herseyin yerinde ve normalde bir sorun olmamasini soyledi. Adet takvimimi cikartim verdigimde ,keske ilk basta verseydin dedi:D

3 ay tedavi gordum, sirf cyclusu dengeye almak icin, bu 3 ay icinde bebek aklimdan cikmisti,cunku hedefim bu 3 ay icinde her ay ayni tarihte adet gormekti.
3 aylik tedavi bitti ve ben ocak ayinda gebe kalmistim.

Uzun lafin kisasi melekler...Bebegi unutun..Gelecek o zaten.Takinti yaptigimiz vakit hersey donuyor sanki. Suan 2 aylik hamileyim.Ve inanin en son adet tarihim 18 haziran .28 gunluk cyclusum ve esimle karar verdik 2.bebek icin ayin 30 da beraber olduk ve ilk denemede tuttu.Gercekten çok zor ,yani bebek istedigimizi unutmak cok zor.Ama imkansiz degil.Hedefin yonunu degistirirseniz beyninizi kandirmis olursunuz:D

Isik ve sevgiyle kalin

Kızlar günaydın.........Ben bu sabah adet oldum:cry_smile::cry_smile:
Lekelenme falan olunca çok ümitlenmiştim.Moralim çok bozuk...
Ama hayırlısı yapacak bişey yok Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin.
Benim yeni regl tarihimi 28 ağustos olarak değiştirirseniz çok sevinirim ...

canım ya hiç üzülme çünkü bende aynısı olacagım merak etme benım de yakındır reglım gelır yapacak bırseyımız yok Allah ım hayırlısını versın ınsallah

Merhaba melekler...Kendi tecrubemi yazmak istiyorum. Ben kizimi istedigim zaman dogum kontrol hapi kullaniyordum, buna ramen cyclusum dengeli degildi, bir ay 25 bir ay 21 bir ay 28 oluyordu. Nisanda birakmistim hapi...eylul'e gelmistik hala birsey yoktu.Her ay wc de adetimi gorunce goz yaslarina bogulurdum..cok takmistim her an her vakit bebekle uyanip bebekle yatiyordum.Resmen bunalima girmistim.Eylulde doktora gittim ve ben KISIRIM galiba dedigimde adam çok gulmustu...
Muayyene etti,herseyin yerinde ve normalde bir sorun olmamasini soyledi. Adet takvimimi cikartim verdigimde ,keske ilk basta verseydin dedi:D

3 ay tedavi gordum, sirf cyclusu dengeye almak icin, bu 3 ay icinde bebek aklimdan cikmisti,cunku hedefim bu 3 ay icinde her ay ayni tarihte adet gormekti.
3 aylik tedavi bitti ve ben ocak ayinda gebe kalmistim.

Uzun lafin kisasi melekler...Bebegi unutun..Gelecek o zaten.Takinti yaptigimiz vakit hersey donuyor sanki. Suan 2 aylik hamileyim.Ve inanin en son adet tarihim 18 haziran .28 gunluk cyclusum ve esimle karar verdik 2.bebek icin ayin 30 da beraber olduk ve ilk denemede tuttu.Gercekten çok zor ,yani bebek istedigimizi unutmak cok zor.Ama imkansiz degil.Hedefin yonunu degistirirseniz beyninizi kandirmis olursunuz:D

Isik ve sevgiyle kalin
canım hayırlı olsun çok sevindim,Allah tamamına erdirip kucağına almak nasip etsin.tecrübelerini bizimle paylaşman ne güzel.bu arada hoşgeldin aramıza:):deli:

Son düzenleme:
Geri