Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ıster ıstemez adet moduna gırıyosun canım çünkü hep lekelenme devam edıyor bılıyosunkı sonunda regl gelecek sende bu ay baslıcaksın çalışmalara ınsallah hemecık hamıle kalırsın ama eger hemen olmazsa sende bızım gıbı olacaksın o zaman daha ıyı anlayacaksın tatlım bızı
canım benim çok iyi anlıyorum sizi ama,bilemiyorum yani yaşınızda çok genç ben 31 yaşında olmama rağmen en az bir 6 ay süre veriyorum kendime eğer 6 ay hamile kalmazsam sorun etmicem yani neye hazırlarsam kendimi öyle gelişecek.hani sen daha iyi bilirsin ama;bence sende bir süre belirle,o zaman kendinle sürekli yarışıyor gibi olup sürekli stres altında olmaz ve hayal kırıklıkları yaşamazsın diye düşünüyorum.

canım benim çok iyi anlıyorum sizi ama,bilemiyorum yani yaşınızda çok genç ben 31 yaşında olmama rağmen en az bir 6 ay süre veriyorum kendime eğer 6 ay hamile kalmazsam sorun etmicem yani neye hazırlarsam kendimi öyle gelişecek.hani sen daha iyi bilirsin ama;bence sende bir süre belirle,o zaman kendinle sürekli yarışıyor gibi olup sürekli stres altında olmaz ve hayal kırıklıkları yaşamazsın diye düşünüyorum.

herkesın bır yapısı var tatlım bazı kısıler çok rahat olurlar hemen hamıle kalırlar ama bazı kısılerde çok takarlar ben korunmayı bıraktıgmız zaman hemen hamıle kalırım sanmıstım ama olmadı sonra bu ay da olmucak hıssettıklerıme göre ınsan çok etkılenıyor ama karar verdım sımdı regl olursam doktora gıdıcem muayne olucam ondan sonrada artık çocuk falan düşünmek yok belkıde senın yaptıgın rüya yorumu çıkar bellı olmazkı

herkesın bır yapısı var tatlım bazı kısıler çok rahat olurlar hemen hamıle kalırlar ama bazı kısılerde çok takarlar ben korunmayı bıraktıgmız zaman hemen hamıle kalırım sanmıstım ama olmadı sonra bu ay da olmucak hıssettıklerıme göre ınsan çok etkılenıyor ama karar verdım sımdı regl olursam doktora gıdıcem muayne olucam ondan sonrada artık çocuk falan düşünmek yok belkıde senın yaptıgın rüya yorumu çıkar bellı olmazkı
canım benim bak benide üzüyorsun gerçekten.ne biçim laf öyle çocuk falan düşünmek yok diye.şu an canın sıkkın o yüzden böyle konuşuyorsun.bence dr.gidicek bişeyin yok ama sen kendini rahat edeceksen tabiki git.ama daha öncede söylemiştim.senin geçen ay ve bu ay yaşadığın belirtiler; içinde bir şeyler oluşmaya çalışıyor,ama daha zamanı olmadığı için olmuyor.ama bu yakın zamanda olacağa işaret.yani biz gecen ay eşimle bende bu belirtiler olunca böyle yormuştuk hatta sevindik bile.tuhaf belirtiler olunca.yani eninde sonunda olacak ama biraz sabır tatlım ya.hem farzet benim rüya yorumum çıksa bile onada 1,5 ay var.sanki yıl var gibi söylüyorsun.ya bide şu kendine zaman verme olayını bi düşünsene.

canım benim bak benide üzüyorsun gerçekten.ne biçim laf öyle çocuk falan düşünmek yok diye.şu an canın sıkkın o yüzden böyle konuşuyorsun.bence dr.gidicek bişeyin yok ama sen kendini rahat edeceksen tabiki git.ama daha öncede söylemiştim.senin geçen ay ve bu ay yaşadığın belirtiler içinde bir şeyler oluşmaya çalışıyor,ama daha zamanı olmadığı için olmuyor.ama bu yakın zamanda olacağa işaret.yani biz gecen ay eşimle bende bu belirtiler olunca böyle yormuştuk hatta sevindik bile.tuhaf belirtiler olunca.yani eninde sonunda olacak ama biraz sabır tatlım ya.hem farzet benim rüya yorumum çıksa bile onada 1,5 ay var.sanki yıl var gibi söylüyorsun.ya bide şu kendine zaman verme olayını bi düşünsene.

gerçekten ıyı degılım canım ya bu ay daha da zor geldı çocuk düşünmek yok derken kafama takmıcam demek ıstedım ınsallah dedıgın gıbıdır tatlım beklemede olucam sımdılık artık bebek düşünsekte sankı bu ay da öbür ayda bebek yokmus gıbı düşünücem eger kalırsada süprız olsun artık ne dıyeyımkı çok canım yanıyor çünkü dünden berı aglayıp duruyorum kendımı mahvedıyorum yemek bıle yıyemıyorum ıstahım kapanıyor çok üzülünce ben ıyıce mahvoldum bu ay hiç tahmın etmezdım böyle olabılecegımı artık zamana bırakıyorum

gerçekten ıyı degılım canım ya bu ay daha da zor geldı çocuk düşünmek yok derken kafama takmıcam demek ıstedım ınsallah dedıgın gıbıdır tatlım beklemede olucam sımdılık artık bebek düşünsekte sankı bu ay da öbür ayda bebek yokmus gıbı düşünücem eger kalırsada süprız olsun artık ne dıyeyımkı çok canım yanıyor çünkü dünden berı aglayıp duruyorum kendımı mahvedıyorum yemek bıle yıyemıyorum ıstahım kapanıyor çok üzülünce ben ıyıce mahvoldum bu ay hiç tahmın etmezdım böyle olabılecegımı artık zamana bırakıyorum
canım benim yaa,aşk olsun bu kadar eziyet etme kendine lütfen.tamam kafana takmadan,rahat bi şekilde bebek bekle bak gör o zaman nasıl gelecek bebişin.canım yaptığım rüya yorumunu da o kadar dikkate alma.Allahım bilir onu bakarsın önümüzdeki ay kalıverirsin.

canım benim yaa,aşk olsun bu kadar eziyet etme kendine lütfen.tamam kafana takmadan,rahat bi şekilde bebek bekle bak gör o zaman nasıl gelecek bebişin.canım yaptığım rüya yorumunu da o kadar dikkate alma.Allahım bilir onu bakarsın önümüzdeki ay kalıverirsin.

herseyın hayırlısı tatlım ya sen bana bakma ben bugünlerde böyle olurum sonra toparlanırım canım ılk günler sendromu işte Allah bılır herseyı tatlım o ne zaman uygun görürse o zaman gelır bebiş zaten

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:
umutsuz-reyhan.........14 temmuz (hadi kızlar hala haber yokmu ???????)

mavim.......................19 temmuz(hadi kızlar hala haber yokmu???????)
Aussie Angel.............28 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
Menekshe................28-29 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz
Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
kış güneşi..................2 ağustos
esengüven..................1-3 Ağustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
sultan......................12 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
ecem09.....................18 ağustos
vahide-m..................20 21 agustos
eboş.........................22Ağustos
zuzu........................22 Ağustos
yoncax....................22 23 agustos
duygum_06.................23 Ağustos
seduş........................24 Ağustos
eyşan........................24 Ağustos
butterfly45...............28 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
MelekAnıl................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:

herseyın hayırlısı tatlım ya sen bana bakma ben bugünlerde böyle olurum sonra toparlanırım canım ılk günler sendromu işte Allah bılır herseyı tatlım o ne zaman uygun görürse o zaman gelır bebiş zaten
Selzehcim, lütfen böyle yapma ve söz ver üzülmek yok çünkü üzüldükçe kendimizi yıpratıyoruz ve bizden gidiyor giden.Oysa diğer aya daha güçlü ve moralli olmalıyız.İnan yazdıklarını okuyunca kahroluyorum.Bak aslında ne kadar belli etmesemde ben de çok ümitlenmiştim bu ay hatta eşime bile itiraf edemedim kendi içimde yaşadım ama adet olunca moral sıfır oldu ama dedim kendi kendime yapma böyle eşinin de moralini bozuyorsun ve daha umutsuz giriyorsun diğer aya.O yüzden tatlım söz ver bana artık üzülmek kahrolmak yok.YOK YOK YOK...Hep hayırlısı diye dua edeceğiz tamam mı güzelim???

Selzehcim, lütfen böyle yapma ve söz ver üzülmek yok çünkü üzüldükçe kendimizi yıpratıyoruz ve bizden gidiyor giden.Oysa diğer aya daha güçlü ve moralli olmalıyız.İnan yazdıklarını okuyunca kahroluyorum.Bak aslında ne kadar belli etmesemde ben de çok ümitlenmiştim bu ay hatta eşime bile itiraf edemedim kendi içimde yaşadım ama adet olunca moral sıfır oldu ama dedim kendi kendime yapma böyle eşinin de moralini bozuyorsun ve daha umutsuz giriyorsun diğer aya.O yüzden tatlım söz ver bana artık üzülmek kahrolmak yok.YOK YOK YOK...Hep hayırlısı diye dua edeceğiz tamam mı güzelim???

gün geçtıkçe daha ıyı olucam ınsallah canım haklısın tabıkı ama ınsan çok etkılenıyor elımızden de bırsey gelmıyor işte üzülmek yok artık ınsallah bızler için hayırlısı olur tatlım

Geri