Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar herkese iyi günler.ben bugün çok mutluyum nedeni ise 5 inde adet olmam gerekiyorduya olmadım hiç gecikmezdi dün akşam gebelik testi yaptım ve sonuç pozitif çıktı.sevincimi sizinlede paylaşmak istedim.anladım ki ben 3 ay boyunca olmayacak herhalde deyip boşuna canımı sıkmışım herşeyin bir zamanının olduğunu allahın herkesin duasını kabul edeceğini anladım.bu mübarek günlerde ve ben hamiş biri olarak hamişlerinde dualarının kabul olunacağını bilerek burada ki tüm meleklere anne olmak isteyen ve bunu gerçekten hak eden herkese dua edicem.allah en yakın zamanda herkesin kucağına bir melek verir inşallah.:26:
canım benimmmmmmmmm çokk sevindimmm....
allah sağlıkla bi avazda kucağına almayı nasip eder inşallah...
güzel hamiş meleğim benimm...
ee bi liste günceli çekmek farz oldu artıkkk....:)

eN GüNCeL LİSTE BuRDa GeL vatanDaŞ GeEeELL...

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Güler.......................6 Ağustos (haber var mı?)
Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)

Eros..........................6 Eylül(haber var mı?)
Mery..................... 11 Eylül

Güldünyam.............12 Eylül
zuzus.......................15 Eylül
KızıL Ötesi...............16 Eylül
Blackrain................24 Eylül
CHATLAK.................29 Eylül
selda.....................(tarih belli değil)

fnd72.....................(tarih belli değil)

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
:cheer2::cheer2::cheer2:

buarada arkadaşlar zuzus da aramıza yeni katıldı.oda istiyomuş şeker bi bebiş konuda da aktif olucak bundan sora...

buarada kıslar listemizin en güncel olması açısından lütfen durumlarınızı ve yeni regl tarihlerinizi bildirin:slm:

Benim reglim sabirsizlik yapip erken geldi, yeni tarih 11 Ekim yapalim benimkini :)

arkadaşlar herkese iyi günler.ben bugün çok mutluyum nedeni ise 5 inde adet olmam gerekiyorduya olmadım hiç gecikmezdi dün akşam gebelik testi yaptım ve sonuç pozitif çıktı.sevincimi sizinlede paylaşmak istedim.anladım ki ben 3 ay boyunca olmayacak herhalde deyip boşuna canımı sıkmışım herşeyin bir zamanının olduğunu allahın herkesin duasını kabul edeceğini anladım.bu mübarek günlerde ve ben hamiş biri olarak hamişlerinde dualarının kabul olunacağını bilerek burada ki tüm meleklere anne olmak isteyen ve bunu gerçekten hak eden herkese dua edicem.allah en yakın zamanda herkesin kucağına bir melek verir inşallah.:26:

Canım benim çok sevindim, bu mübarek günlerde ne güzel bir haber almışsın :) Allah tamamına erdirsin, rahat bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum diliyorum, herşey gönlüne göre olsun, Allah dualarını kabul etsin canım. :) Kendine çok dikkat etçoık daha iyi bak artık, doktorunu da unutma. Tekrar tebrik ediyorum, sevgilerimle..

arkadaşlar benimle bu mutluluğu paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum ve hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.doktora ramazandan sonra gitmeyi düşünüyorum fakat sizede sormak istediğim bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.hamileliğin ilk aylarında doktora gidildiğinde ultrason çubuğu ile bakılıyormuş ve bu tehlikeli olabiliyormuş düşüğe neden olabiliyormuş bu yüzden bazı doğum yapan arkadaşlarım 3.ayında gidersin diyorlar.

malesef bende regl oldum arkadaşlar kısmet....
2 aydır bir düzensizlik var 4 gün gecikiyorum bakalım 16 eylülden itibaren dr gözetiminde devam edicem çalışmalara yumurtlama takipleriyle çok dua edin bana Allah hepimizin yardımcısı olsun

bu sırada MAŞALLAH hamişler çoğalmaya başlıyo

oknlyl canım hayırlı uğurlu olsun ALLAHIM kucağına almayı nasip etsin
bizlere çok dua et hamişlerin duası çok daha fazla kabul olur derler...

yakında burası bebiş sesleriyle çınlıcak

eN GüNCeL LİSTE BuRDa GeL vatanDaŞ GeEeELL...

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Güler.......................6 Ağustos (haber var mı?)
Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
Mery..................... 11 Eylül
Güldünyam.............12 Eylül
zuzus.......................15 Eylül
KızıL Ötesi...............16 Eylül
Blackrain................24 Eylül
CHATLAK.................29 Eylül
Eros..........................3 Ekim
selda.....................(tarih belli değil)

fnd72.....................(tarih belli değil)

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
:cheer2::cheer2::cheer2:

arkadaşlar benimle bu mutluluğu paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum ve hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.doktora ramazandan sonra gitmeyi düşünüyorum fakat sizede sormak istediğim bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.hamileliğin ilk aylarında doktora gidildiğinde ultrason çubuğu ile bakılıyormuş ve bu tehlikeli olabiliyormuş düşüğe neden olabiliyormuş bu yüzden bazı doğum yapan arkadaşlarım 3.ayında gidersin diyorlar.

Canım sakın çevrendekilerin laflarıyla hareket etme bende ilk hamileliğimde 6 haftalıktı gittiğimde çok ufak olduğu için dr 8 haftalıkken tekrar çağırdı.

evet ilk kontrolde vajinal ultrasonla bakılıyor ve bakılmak zorunda çünkü ilk haftalarda
bebeğin kesesini karından bakılan ultrasonla göremiyorlar (görünmüyor). bende ilk kontrolde tedirgin olmuştum ama dr tüm detaylarını anlattı sakın korkma vajinal ultrasonun bebeğine hiç bir sakıncası yok. ve lütfen dr gözetimine erken dönemlerde
başla bu çok önemli ramazanı beklemenin hiç bir anlamı yok zaten sen hamişsin ve oruç tutman artık yasak. Ayrıca erken dönemlerde yapılan bir çok testler var ..

Burdan tüm hamişlere sesleniyorum lütfen gebelik tespitinizden hemen sonra doktorunuzu tespit edin ve hemen dr kontrolü altına girin bu hamileliğinizin sağlıklı ilerleyişi ve rahat bir gebelik dönemi geçirmeniz için çok önemli....

canlarım benim selammmmm nerelerdesiniz...
kıslar ya ben sizin şu nicklere hiç alışamadım carismacım nemesiscimm listeden siz değiştirir yada eski isimlerinizi sölerseniz sevinirim öpüyorum hepinizi canlarım benimmmm......:e112:

Geri