Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ozaman bi randevu al danis, bakarsin tedavisi olan basit birseydir. Sonucta icin rahatlar.

inş. canlarım gidicemde ah... iş yerim biraz sorunlu...:(

birkaçgündür giremiyordum yazıları okuyup hepinizin iyi olduğunu görünce sevindim canlarım ama ben berbatım sanki herşey üstüme geliyor düşünmekten artık başım ağrıyor çok daraldım boğuluyorum sanki neyse kafanızı şişirmeyeyim ama sizden başka dert anlatacağım kimse yok iyi ki varsınız bu dönemi nasıl atlatacağımı bilmiyorum bu halim eşimide üzüyor ama elimde değil neyse boşverin kendinize iyi bakın

birkaçgündür giremiyordum yazıları okuyup hepinizin iyi olduğunu görünce sevindim canlarım ama ben berbatım sanki herşey üstüme geliyor düşünmekten artık başım ağrıyor çok daraldım boğuluyorum sanki neyse kafanızı şişirmeyeyim ama sizden başka dert anlatacağım kimse yok iyi ki varsınız bu dönemi nasıl atlatacağımı bilmiyorum bu halim eşimide üzüyor ama elimde değil neyse boşverin kendinize iyi bakın

Blackrain, o yoldan bende gectim, kafama ne kadar takiyordum, esimin yanimda olmasi, dertlesmesi, en iyi, en faydali ilac oldu. Sadece bu mu dedigin gibi hersey üst üste geldi bazi zamanlar, ama insan isteyince.... üstünden kalkiyor... sadece biraz zaman.....
ben bu aralar okadar rahatim ki, her konuda sadece bebek konusunda degil yani olmazsa olmaz napiym diyorum, önceden nasil korkardim olmazsa ne yaparin of pof diye... Herseyin hayirlisi...... :)

öyle canım bende ganelde takmam kafama neşeliyimdir ben sizden biraz daha fazla yol aldığım için 2,5 yıl oldu ama insan yinede dönem dönem böyle oluyor zaman geçtikçe hem alışıyor hemde dayanması dahada zor oluyor
eşimde olmasa ne yapardım bilmiyorum bizim gibi aynı dertteki insanların şanslarıda eşlerigaliba
birde benim diğerlerinden en büyük şansım size rastlamak..
üzüntümü neşemi sizinle paylaşabiliyorum ..
mutluluklar paylaştıkça artar dertlerde paylaştıkça azalırmış
birbirimize sahip olduğumuz için çok şanslıyız

umarım siz bu kadar sene uğraşmazsınız allahım sizlere tez zaman da nasib eder inşanllah tek duam bu...

carizma desteğin için de ayriyetten teşekkür etmek istiyorum canım zaman hepimize ilaç olur inşallah

öyle canım bende ganelde takmam kafama neşeliyimdir ben sizden biraz daha fazla yol aldığım için 2,5 yıl oldu ama insan yinede dönem dönem böyle oluyor zaman geçtikçe hem alışıyor hemde dayanması dahada zor oluyor
eşimde olmasa ne yapardım bilmiyorum bizim gibi aynı dertteki insanların şanslarıda eşlerigaliba
birde benim diğerlerinden en büyük şansım size rastlamak..
üzüntümü neşemi sizinle paylaşabiliyorum ..
mutluluklar paylaştıkça artar dertlerde paylaştıkça azalırmış
birbirimize sahip olduğumuz için çok şanslıyız

umarım siz bu kadar sene uğraşmazsınız allahım sizlere tez zaman da nasib eder inşanllah tek duam bu...

Benim de 2 yılı geçti çocuk beklentisi ve sevdasıyla, çok şeyler atlattık, çok şeyleri geride bıraktık. Bazen herşey üstümüze üstümüze geldi, bazen canımız yandı, çok üzüldük, bazen boynumuzu eğdik, hayırlısını diledik.

Seni çok iyi anlıyorum, hepimiz birbirimizi anlıyoruz. Buranın en güzel özelliği de bu gerçekten. Herkes birbirini o kadar iyi anlıyor ki, o kadar aynı hissediliyor ki herşey gerçekten.... Haklısın, birbirimize sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Dertleşiyoruz, birbirimize açılıyoruz, duygularımızı paylaşıyoruz.

Bunları yapabilmek, bu yolculukta birlikte yürüyebilmek, arada tökezleyenleri, yorulanları kolundan tutup kaldırabilmek, bunları hep birlikte yaşayabilmek de harika bir duygu gerçekten.

Allah eşimi ve sizleri yanımdan eksik etmesin.

Koşa koşa geliyorum buraya, haberlere bakıyorum, neler yazılmış, kimler ne demiş diye, bazen vaktim olmuyor herkese cevap yazamıyorum.

Ama kalbim hep sizlerle, burada. Hep dua ediyorum, dualarım sizlerle...

Allah hakkımızda hep hayırlısını versin, çünkü herşeyde bizim bilemediğimiz, göremediğimiz bir hayır vardır.

Bugün annemle konuştuk telefonda, kızım, dedi, benim çocuğun olmayacak diye bir hissim ya da korkum yok, gayet rahatım, yüce Allah'ın bildiği hayırlı bir zaman vardır elbet, ne gelirse ondan gelir, gerisi boş dedi...

Haklı da :)

Neyse fazla uzatmayayım. Demem o ki, sizi seviyorum ben :) İyi ki varsınız.

Sevgilerimle...

meleklerim selam herkeze

biliyorsunuz bu ay dr kontrolünde bir yumurtlama dönemi geçiriyorum ve bir takım tahliller yapılıyor daha önce bilgisini vermiştim.
benimle ilgili yapılan tahliller gayet güzel ve yumurtlamam çok sağlıklı ama
eşimin tahlil sonuçlarında problem çıktı ne yazıkki spermiogram sonucunda spermlerde şekil bozukluğu ve ileri harekette düşüklük var diğer tüm değerler normal.
fakat dr bu durumda normal yolla çocuk sahibi olmamızın düşük bir olasılık olduğunu ve mutlaka destek tedavi ve aşılamaya geçilmesini önerdi.

bizim için artık yeni bir dönem başlıyor bu aydan itibaren ciddi sıkı bir koşuşturma başlıyor.şimdi olduğundan çok daha fazla destek ve duaya ihtiyacım var.
ben konuya çabuk adapte oldum olgunlukla karşıladım gelişmeyi ama eşim bu konudan çok etkileniyor ve banada hissettirmemeye çalışıyor şimdi iki katı moralli olmam gerek
biliyorum sizlerinde kalbi duaları benimle olucak belki bu yüzden ben birazdaha rahatım
bilirsiniz erkekler bu konuları çok konuşmazlar arkadaşlarıyla ve içlerinde yaşarlar

bugün böyle değişik duygular içindeyim. sizlerle paylaşmak istedim gelişmeleri

hepinizi çok seviyorum
iyiki varsınız

Geri