Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

pardon karanfilcim aşağıda krispinin adını görünce yanlışlıkla yazdım

..............................................................................................................................................
...........................................düşük yaptım...................................................................................................................................................................................................
ah cnm karanfilcim üzülmedim desem yalan sölemiş olurum valla nasıl oldu yahu herşey yolunda gibi görünüyordu oysaki Allahtan hayırlısı diyelim artık ama sakına umudunu yitirme bu aralar bende üzülmek yerine tiyye alıyorum bu işi valla gülgeç diyecem ama..... Allah inş bir kez daha nasip etsin ve benim gibilere hadi bakalım cnm geçmiş olsun şimdilik kendine ii bak üzülme sakın oldumu byee cnm sağlıcakala kal....

mrb kıslar bugün dr gittim ve yumurtalıklarıma baktı birde rahimimi inceledi biliyosunuz ganaphone adlı ilaçla gebelik gerçekleştiremedik 3 ay boyunca şimdi ise yumurtalık muayenesinden sonra aşılmam programına geçiricem seni dedi ama bundan önce hormon tahlillerimi ve rahim filmimi istedi yani hsg çekilmem gerektiğini söledi şimdi bunları tamamlayacağım ve aşılamam yapılacak offf yarabbim ne zor işler bunlar yahu biz böle şeyler yapıyoruz ama etrafımızdan duyduklarımızada şaşırmıyoruz değil yani biz bu acıları çekerkene birde duyuyoruzki yolda kadının biri tecavüze uğramış ve hamiş kalmış çok var böle haberler sizlerde duymuşsunuzdur ya hani anlatabildim herhalde ne sölemek istediğimi ALLAHIM SEN BİZE YARDIM ET MEDET SENDEN..........

Karanfil, üzülme canim benim.......
Kizlar ben cok ayri kaldim burdan, cok yogunum yaaaa üffff

..............................................................................................................................................
...........................................düşük yaptım...................................................................................................................................................................................................

canım benim üzülme çok geçmiş olsun.bizim oralarda düşüğün bi ayağı içeride kalır derler yani hemen ardından hamile kalınır diye allah hayırlısını versin

karanfilcim geçmiş olsun canım üzülme dsem işe yaramayacak keşke yapabileceğimiz bişey olsa umudunu yitirme bak en azından hamiş kalabiliyorsun bu çok büyük bir nimettir bence benim ablamda düşük yapmıştı hemen hamile kalmıştı tekrar merak etme güzelim mutlaka bir gün bir melek tutunacak sana
yaşayacak ömrü yokmuş demekki nasip değilmiş allah yardımcın olsun sevincimiz kısa sürdü ama bizi tekrar sevindireceğine inanıyorum

Günaydın melekler.karanfilcim çok geçmiş olsun canım demek hayırlısı bölemiş.en azından hamiş kalabileceğini öğrendin.inan düşük yapan tanıdıklar en kısa zamanda hamile kaldılar.sana üzülme demicem çünkü çok saçma.ama umudunu yitirme.
Bu arada chatlakcım benim son regl tarihim 21 kasım.ama ben bir şeyi çok merak ediyorum.şimdi siklusu 30 gün süren bayanlarda yumurtlama tarihi 14.gün.ben 24-25 günde bir regl oluyorum.bu tarihten 14 çıkartınca yaklaşık 10.güne denk geliyor.yumurtlamadan 1-2 gün önce ilişki öneriyorlar.ben neredeyse 9 gün regl oluyorum.yani yumurtlama zamanı reglim devam etmiş oluyo.ben ne yapayıııım şiiiidiiiiiiiiiiiiii.

Merhaba krispi.bu forumda beni ilk karşılayan sen oldun.ö yüzden senin yerin ayrı beni için:))biraz gecikmiş bir msj oldu ama ......kafamı o kadar doldurmuşum ki hamişlik olayıyla her şeyi unutuyorum.allahım hepimize en kısa zamanda meleklerimizi nasip etsin...amin

oknlyl canım doğru söyledin.. karanficim üzme canını düşükten sonra hemen hamile kalanlar var ve çok duydum ne mutlu ki yinede o tadı alabildin. rabbim sana sabır versin ve hayırlı olanı versin. rabbimin vardır bi bildiği.o yüzden sana nasip etmedi onu. du et canım. rabbim tüm bebek isteyenlerin yanında olsun

ha bu arada arkadaşlar beni listeden çıkarın takip etmeyeceğim artık. her ay regl tarihimi yazardım kendim evde onuda yapmayacağım.

benimde bu aralar moralim bozuk dün küçük bi zehirlernme atlattım. kötü oldum zaten moralim bozuktu. üst üste geliyor herşey. allah bana ve benim gibilerine sabır versin

Son düzenleme:

karanfilim benim canım inan çok üsüldüm....
üsülme sen sakın...
bu arada bende hastalandım dün ve artık hiç umudum kalmadı olmucak heralde bebiş falan...

Geri