Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım çok fazla bu tarz şeylere kafa yormayın ,ben hemen reglım bıttı hamile belırtılerım basladı,yani sadece siz isteyin ve kafanıza cok takmayın rahat olun,ben sadece her ilişkiden sonra ayaklarını L şeklinede duvara uzattım ve 1 saat yattım,denemenizi isterim benim cok tanıdıgım bu yöntemle hamile kaldı.hesaplamayla olacak bişey değil, eskiden hesaplamamı varmıs,şimdi hesaplamalar çıktı hamilelikler geçikmeye basadı,ben hiç takip etmedim.
1 saat mi? vallah yatarımda o zman canım sıkılıyoo yaaa ayaklarım havada ve 1 saatt :) neyse yapcak birşey yok bakalım birde onu deniyelimm :) sağoll yyaa

Performansınıza hayran kaldım.Hiç bir günü kaçırmak istemiyorsunuz sanırım.Ben dayanamazdım herhalde.Belli olmuyor bu hamilelik.Hiç bir sorun yokken bazen uzun sürüyor..Allahım çalışmalarını boşa çıkarmaz inşallah da 7. aydaki denemeler son bulur ve bebeğine kavuşursun.Bizimde 3. ayımız bakalım bizimki ne kadar sürecek.
canim bizim ilskiùiz normaldede ayni bir gun bos bir gun dolu ama bebek dusuneli daha fazla ama birtirlu yok gelmiyor insallah bu ay gelir canim

canım çok fazla bu tarz şeylere kafa yormayın ,ben hemen reglım bıttı hamile belırtılerım basladı,yani sadece siz isteyin ve kafanıza cok takmayın rahat olun,ben sadece her ilişkiden sonra ayaklarını L şeklinede duvara uzattım ve 1 saat yattım,denemenizi isterim benim cok tanıdıgım bu yöntemle hamile kaldı.hesaplamayla olacak bişey değil, eskiden hesaplamamı varmıs,şimdi hesaplamalar çıktı hamilelikler geçikmeye basadı,ben hiç takip etmedim.
slm canim sen neguzel hemen basardin allah saglikli bir sekilde kocagina almayip nasip etsin canim benim onceki bebegim habersiz geldi bunu bekliyoruz ve istiyoruz ama 7 ay oldu hala basaramadik allah yardimcimiz olsun. sirencigim senin reglinden sonraki belirtin neydi biz her ay hamislik belirtisi yasiyoruz ama bos cikiyor bu ayda cok bel agrim var ama calistigimdan diyorum nasip artik sendeki ilk belirti netydi canim ve nezaman baslamisti.

slm canim sen neguzel hemen basardin allah saglikli bir sekilde kocagina almayip nasip etsin canim benim onceki bebegim habersiz geldi bunu bekliyoruz ve istiyoruz ama 7 ay oldu hala basaramadik allah yardimcimiz olsun. sirencigim senin reglinden sonraki belirtin neydi biz her ay hamislik belirtisi yasiyoruz ama bos cikiyor bu ayda cok bel agrim var ama calistigimdan diyorum nasip artik sendeki ilk belirti netydi canim ve nezaman baslamisti.
Canım benim kimse benim hamıle olduguma inanmadı ama ben bendekı değişikliğin farkındaydım bende reglı oncesı yasadıgımız belırtıler hiç bitmedi,reglim bittikten sonrada devam etti,ben herkeze ben hamılemıyım acaba dedıgımde sen dalgamı gecıyosun reglın yeni bitti dediler bana,başta acayip ateş vardı bende,gece uyuyamıyodum vucudumdakı ateşten bunu eşimde farketti,artı bende normalde akıntı olurdu hiç akıntım olmadı tamamen kesildi(normalde herkezde coğalırmıs bende tersi oldu),göğüslerim şişti ve etrafında tomurcuk şeklinde sivilceler cıktı,belimde ara ara ağrı oluyodu ve kasıklarımda reglıme bır hafta kala acayip sancı oldu,dayanılamayacak bıcak saplanıyomuşcasına ağrılar oldu,vucudumda acayip derecede halsizlik vardı hep uyumak istiyodum ve en önemliside rüya görmeyen ben kabus gibi rüyalar görüyodum bu şekılde belırtılerım oldu canımcım.
reglıme 16 gün kala ben farketmiştim yani anlayacağın,hissediliyor,kendindeki farklılığı anlıyosun.

Geri