Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Günaydınnn, benim moralim çok bozuk, h.sonu doktora gittik, sarımsı renkte akıntım vardı 1 ay önce de midemi üşütmüştüm ishal, kusma filan.. ilaçlarımı az kullanmıştım acaba o zamandan iltihap filan mı kaldı diye gittik doktora, muayene etti yaran var dedi, dokununca kanıyor dedi doktor, kan verdim, smear testi, bikaç test daha yaptırdı sonuçların bir kısmını Salı günü bir kısmını Cuma günü alcam.

Ama hiç bir sıkıntım, ağrım , sızım, kanamam yok çok şaşırdım..Bu yara olayını yaşayan veya bilen var mı acaba?

Kendi doktoruma gitmedim C.tesi çalışmıyordu, sonuçları alınca ona gidicem ama çok canım sıkıldı :(

hayırlısı olsun cnm ikimiz için de benim de izin şu bu sebeplerinden korunayım mı diye aklımda sorular vardı ama anladım ki ben baya istiyorum bu bebişi beklemeye sabrım yok...

benim var sanırım cnm ya :) gözüm kesiyo yani inşallah hayırlısı olur ve hamile kalırsın cnm çalışmalar nasıl gidiyo bugunler çok önemli senin için ateş ölçüyomusun?

Günaydınnn, benim moralim çok bozuk, h.sonu doktora gittik, sarımsı renkte akıntım vardı 1 ay önce de midemi üşütmüştüm ishal, kusma filan.. ilaçlarımı az kullanmıştım acaba o zamandan iltihap filan mı kaldı diye gittik doktora, muayene etti yaran var dedi, dokununca kanıyor dedi doktor, kan verdim, smear testi, bikaç test daha yaptırdı sonuçların bir kısmını Salı günü bir kısmını Cuma günü alcam.

Ama hiç bir sıkıntım, ağrım , sızım, kanamam yok çok şaşırdım..Bu yara olayını yaşayan veya bilen var mı acaba?

Kendi doktoruma gitmedim C.tesi çalışmıyordu, sonuçları alınca ona gidicem ama çok canım sıkıldı :(

cnm ya çok geçmiş olsun arkadaşımdada vardı yara yaktırıyosun yada donduruyolar ama bence böle konularda bildiğin dr dan şaşma cnm simirede gelince o bence rutin kontrol her kadından alınıyo senede bir bunaltma kendini inşallah hayırlı haberler verirsin bize cnm

Son düzenleme:
cnm ya çok geçmiş olsun arkadaşımdada vardı yara yaktırıyosun yada donduruyolar ama bence böle konularda bildiğin dr dan şaşma cnm simirede gelince o bence rutin kontrol her kadından alınıyo senede bir bunaltma kendini inşallah hayırlı haberler verirsin bize cnm

Sağol canım, ben önemli bişey olduğunu düşünmemiştim, yoksa kendi doktoruma giderdim, antibiyotik verir iltihap varsa dedim, C.tesi çalışmayınca doktorum zor oluyor işten izin al git, son zamanlarda da biraz fazla rahatsızlık geçirdim epey izin almak zorunda kaldım, smear testini biliyorum canım, daha önce de yaptırdım ama böyle bir sürü test filan ne bilim, bu yakmanın bir zararı filan oluyormu ki acaba..inşallah canım yaa

sitede yazılanlar çok geç göründüğü için ben de beklemekten yoruluyorum ara ara kalkıp ev işlerini de yapıyorum...elacım evet önemli günler, değerlendiriyoruz, zaten bu ayla ikinci ayım olacak yumurtlama dönemini atlamadığım,hep aksilikler oluyordu...aslında bu ay yumurtlama dönemim de çok erken oldu,hesaplayıcılarla hesapladım,adetim bitti hemen döneme girdim,heralde 25 günde 23 günde bir olduğum için,süre kısa yani...

fundacım çok geçmiş olsun,üzülme yara çok sık rastlanılan bir rahatsızlık...yakılıyor ve bildiğim kadarıyla bi zararı da yok...o testler de ben de rutin muayeneye gittiğimde vermişlerdi...

Geri