Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun

günaydın kızlar, hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
benim günüm bir gün geçti, dün regl olmam lazımdı ama olmadım, akşama doğru olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı ve ıslaklık hissi oluştu ama olmadı. Sabah uyandığımda idrar testi yaptım negatif çıktı, normalde tarihim şaşmazdı, acaba benimki psikolojik mi arkadaşlar, kafaya çok taktığım için ve çok düşündüğüm için mi reglim gecikti, eğer bebiş olsaydı testte az da olsa belli olmaz mıydı?

günaydın kızlar, hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
benim günüm bir gün geçti, dün regl olmam lazımdı ama olmadım, akşama doğru olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı ve ıslaklık hissi oluştu ama olmadı. Sabah uyandığımda idrar testi yaptım negatif çıktı, normalde tarihim şaşmazdı, acaba benimki psikolojik mi arkadaşlar, kafaya çok taktığım için ve çok düşündüğüm için mi reglim gecikti, eğer bebiş olsaydı testte az da olsa belli olmaz mıydı?
Canim benim de testlerde hicbirsey cikmadi biliyorsun kendini uzme biraz relax ol ne olur merak etme olacak hayirlisiyla bak ben buradan ve diger sitelerden hep hamileymissin gibi hareket edersen pozitif etkisi oldugunu duymustum ve uyguladim insallah olacak bu hayirli gunde benimde dualarim sizlerle.

merhaba melekler eminim dualarınızla benim yanımda oldunuz ama şans bana gülmeyecekya gülmedi bugün hasatneye gittim erken ama ne yapayım kanamam oldu bir anda ultorasyona aldılar hamiş olduğumu ögrendim ama düşük tehlikesi yaşadığımı söyledi doktor eve geldim aradan 2 saat sonra kasıklarımda bir anda bir sancı ve kanamam oldu tekrardan hastaneye gittik ve düşük yaptım o kadar kötüyümki melekler oysa ne kadar çok istiyordum olmadı tutunamadı yavrumu tutamadım yaşatamadım büyütemedim rabbim umarım size bir önce verir 6 haftalıkmış o kadar çok sevindikki ama olmadı gitti tutmayı beceremedim neyse ben iyi deyilim biraz dinlencem iyiki varsınız yoksa kime anlatabilirdim derdimi kim dinlerdi beni iyi geceler meleklerim sizlere
Canim biliyorum cok zor yasadiklarin allah sabir versin bebegim ama lutfen kendini suclama gelisimi olmasi gerektigi gibi olmadigi icin olurmus dusukler. canim benim insallah en kisa surede kavusacaksin yavruna allahin izni ile.

metos sen kan testiyle mi öğrendin hamile olduğunu, reglin geçtikten sonra idrar testinde de mi negatif çıktı gene
Evet canim benim bir bucuk hafta gecmesine ragmen regl uzerinden yine negatif cikmisti testim.Acele etme tamam mi bak ben artik son zamanlarda artik degilsemde hasta olayim ne olur diye dusunuyordum cunku bu sefer duzeni bozulacak diye korktum.dedigim gibi pozitif ol sanki hamileymissin gibi dusun bas agrisi icin bile olsa ilac alma bu arada sen ilaclarla mi kalmaya calisiyordun tatlim?

slm arkadaşlar benim sitede bi sorun vardı bir kaç gündür giremiyordum baya bişey kaçırmışım bu arada ...metoş canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
esengüven canım sanada geçmiş olsun üzüldüm kolay değil yaşadıkların allah sabır versin inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun tatlım...

Evet canim benim bir bucuk hafta gecmesine ragmen regl uzerinden yine negatif cikmisti testim.Acele etme tamam mi bak ben artik son zamanlarda artik degilsemde hasta olayim ne olur diye dusunuyordum cunku bu sefer duzeni bozulacak diye korktum.dedigim gibi pozitif ol sanki hamileymissin gibi dusun bas agrisi icin bile olsa ilac alma bu arada sen ilaclarla mi kalmaya calisiyordun tatlim?

hayır ilaç kullanmadım, sadece iki aydır folik asit kullanıyorum.ama bu ayda olmazsa klomen kullanmayı düşünüyorum

slm arkadaşlar benim sitede bi sorun vardı bir kaç gündür giremiyordum baya bişey kaçırmışım bu arada ...metoş canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
esengüven canım sanada geçmiş olsun üzüldüm kolay değil yaşadıkların allah sabır versin inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun tatlım...
Amin insallah tatlim,sen nasilsin hersey yolunda mi?

Geri