Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım yaaa çoksevindim hayırlı ib evlat olsun inşş annesii.kızını süsler püsler giydirisin artıkk hadi bakalım ne mutlu sana cnm yaa.Rabbim bizlerede sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin inşş
Amin Nurcum sen duva etmeye devam et bana hayırlısıyla kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin ALLAHIM beni çocuklarıma çocuklarımıda bana bağışlasın inşallah.Cümlemiz için et tatlım.Bu ay listede görücez inşallah tüm burada olanları.Her ay hadi hadi diyorum hamileler listesine bakarken.:)

Slm kızlar:)
Sergülcüm tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş:)
Semracım inş. geçecek canım bu bulantıların, sıkıntıların...Keşke biz de hamile olsak da bulantılarımız ağrılarımız olsaa...Size imrenerek bakıyoruz valla

eh işte ağrım başladı karın ağrısı bel ağrısı sırt ve boyun ağrısı inannın zor duruyorum valla bide midem ekşiyo çok kızlar.15 ekim gibi canımm yaklaştı baklaım ne olucak

AYYY canım inşallah inşallah 16 ekimde listenin altına eklleriz seni.
canısı14 de görünmüyor onda varmıydı ki böyle şeyler acaba.benim sadece kasıklarım hafif ağrılar olmuştu.normalde adet zamanın da çok ağrırdı.herkese göre değişiyor .hayırlısı canım duacınızız inşallah güzel haberler alırız

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
japonica..............................10 Ekim
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
jellibon...............................17 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
özzlemm...........................21 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Biz iyiyiz sen nasılsın anne adayı hayırlı haberlerini bekliyoruz seninle beraber bir ümit canımcım.Ama sende az hareket etsen iyi olucak yani eski hızlı hayatına son verdin inşallah....

anne adayı olabilcekmiyim acaba allahım o günleri banada göstericek mi be canım bilmiyorumm hiç çok ağrım var karnımda allhım hayra çıkarsın.şuan için biraz duruldum en azından eve gidince yatıp uzanıyorum fazla bişey yapmıyorum sadece meleiğimin gelmesini bekliyorum canımcım

Aminnnnnnnn...Hemde kocamanından seninde gönlüne göre versin.Tez vakitte.

AMİNNNNNNN İNŞALLAH CANIM BENİMMMM

Slm kızlar:)
Sergülcüm tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş:)
Semracım inş. geçecek canım bu bulantıların, sıkıntıların...Keşke biz de hamile olsak da bulantılarımız ağrılarımız olsaa...Size imrenerek bakıyoruz valla

Selam canım hoşgeldin
[/COLOR]

AYYY canım inşallah inşallah 16 ekimde listenin altına eklleriz seni.
canısı14 de görünmüyor onda varmıydı ki böyle şeyler acaba.benim sadece kasıklarım hafif ağrılar olmuştu.normalde adet zamanın da çok ağrırdı.herkese göre değişiyor .hayırlısı canım duacınızız inşallah güzel haberler alırız

İNŞALLAH canım benimm:)benimde bu sabah öylebi geldi gitti şimdi karnım çok ağrıyo yani etkesi olmuş gibi ağrıyo anlamadım.

Geri