Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

pretty woman......................25 30 Kasım
:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:

duygum_06........................28 Kasım
esmos................................28 kasim
ebruaker21.......................29-30 Kasım
burcums...........................29-30 Kasım
aşkısı....................................9-10 Aralık
ranagül...............................10 Aralik
asligokce.............................11 Aralik
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m...............................12-14 Aralik
yazgülü24...........................16-18 Aralik
DESEN ...............................19 Aralık

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasim anne adayi superrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasim anne adayi superrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasim anne adayi superrrrrr):baby:

ozlem canim tebrik ederim allahim saglikli huzurlu bi hamislik gecirmeni nasip etsin tabiki en onemlisi saglikli saihatli kucagina almayi nasip etsin canim tebrikler.

selam kızlar naılsınız. chatlak tebrik ederim.allahım sağlıklı kucağına verir inşallah. darısı olmayan ve bekleyen arkadaşlarımızın başına inşallah.2 senedir olmuyo diyodun bak.bu güne kısmetmiş. kendiliğindenmi oldu yoksa tedaviylemi...

Ben de iyiyim teşekkürler. Evet özleme sevindim. Allah zamanında hayırlısıyla bize de verir inşallah.

Bu arada nasıl oldun tedavin nasıl gidiyor?

Allaha şükür iyiyim şimdilik.Bir sorunum yok.Sadece tedavim uzun süreceği için bebek planları seneye kaldı.Biraz moralimi bozuyor bu.Zaman zaman umudumu kaybediyorum.Ama bundada vardır bir hayır.Zaten doğum zamanı için şu sıra hamile kalmak için uygun değildi.(Tatil açısından) Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.

Allaha şükür iyiyim şimdilik.Bir sorunum yok.Sadece tedavim uzun süreceği için bebek planları seneye kaldı.Biraz moralimi bozuyor bu.Zaman zaman umudumu kaybediyorum.Ama bundada vardır bir hayır.Zaten doğum zamanı için şu sıra hamile kalmak için uygun değildi.(Tatil açısından) Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.

İyi olmana sevindim canım, boşver zamana takılma allah vereceği zamanı bilir. Vakit geçiyor evet benim de canımı sıkıyor ama yapacak birşey yok. Bak benim sağlık problemim yok bildiğim kadarıyla ama kaç aydan beri olmuyor. Belki daha zamanı var ya da bilmiyorum. Kafamdan tamamen attım, artık gün takibini de bıraktım. Çünkü bu ay yumurtlama dönemim bayrama denk geliyor, biz memlekette olacağız mümkün değil yani. Boşverdim, gerisi allahtan inşallah. Görüşürüz canım, hoşça kal.

İyi olmana sevindim canım, boşver zamana takılma allah vereceği zamanı bilir. Vakit geçiyor evet benim de canımı sıkıyor ama yapacak birşey yok. Bak benim sağlık problemim yok bildiğim kadarıyla ama kaç aydan beri olmuyor. Belki daha zamanı var ya da bilmiyorum. Kafamdan tamamen attım, artık gün takibini de bıraktım. Çünkü bu ay yumurtlama dönemim bayrama denk geliyor, biz memlekette olacağız mümkün değil yani. Boşverdim, gerisi allahtan inşallah. Görüşürüz canım, hoşça kal.

Şimdiden iyi bayramlar.Görüşürüz.

Geri