Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ay badecim öle yapayım bari herkes aman sakın falan diyor bebeğim için sabredecem inşallah dediğin gibi bant iyi bir çözüm olabilir..işte kızlar ben size en iyi örneğim 1sene boyunca ağladım gözyaşı döktüm çocuğum olmıcak diye şimdi ise şımarık kızlar gibi derdime bakın hayat böyle bişey insan istediği şeye kavuşunca unutuvriyor acıları..tüm isteyenler size sesleniyorum allahın izniyle öle olacak sizlerinde umudunuzu yitirmeyin asla..
eyşancım valla bazen böyle unutuluyor ama bazende gidişat biraz sıkıntılı oluncada 2 senedir bekliyorum başına bi iş gelmesin diye yattığın yerden bile kalkamıyorsun alllahım sağlıklı sıhatli elimize almayı nasip ettsin hepimize

Allah herkesin dualarını kabul etsin.İnş isteyen herkes en kısa zamanda bebeğine kavuşur.bu ay bende deniycem bakalım nolcak hayırlısıysa ve zamanı geldiyse olur.Bu arada ben bu ay ismimi yazdırmak istiorum.Regl tarihim 30 aralık

Allah herkesin dualarını kabul etsin.İnş isteyen herkes en kısa zamanda bebeğine kavuşur.bu ay bende deniycem bakalım nolcak hayırlısıysa ve zamanı geldiyse olur.Bu arada ben bu ay ismimi yazdırmak istiorum.Regl tarihim 30 aralık
amin badecim güzel allahım hepimizin dua ve dileklerini kabul etsin inşallah bak ben tam 2sene sonra hamile kaldım ama 1 aylıkken kanamam geldi düşük riskim var uzun zamandır yatıyorum sancılarım var hayırlısını versin rabbim

chatlak bir sen tebrik etmişsin sanıyorum beni sağol canım bebeğimin llk teyzesi sensin:) şimdi beni listeyede eklemezler bu mutlu günümde bir sen farketmişsin beni teşekkür ederim...

kızlar sonunda oldu HAMİLEYİM....1 saat önce test yaptım çift çizgi çıktı yarın doktora gidicem.İnş.her şey yolunda giderde kucağıma aldığım günleride görürüm... Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu.

canım tebrık ederım Allah ım saglıklı olarak kucagına almayı nasıp etsın ınsallah darısı basımıza:)

Son düzenleme:
Geri