Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

eyşan ve vahidemm , oğluşlarınız hayırlı olsun , sağlıkla doğsunlar , sağlıklı delikanlılar olsunlar inşaallah ......

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
aslıgökçe...........................6 Ocak

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hıms::d040:

Ch@tL@k.......................11 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 Ocak
Yazgulu24....................23 Ocak
esmos..........................25Ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 şubat
hazal.............................2 subat
lalezar...........................3 subat
elifim.............................4 subat
niisam.............................7 subat

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................Kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 Ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:

desen canim ikimizde ayni anda elifimi eklemisiz ve tesadufe bakarmisin ayni reng ama biri acik biri koyu insallah elimde hamis olur bu ay

Öncelikle harika ve özenilesi bir diyaloğ var aranızda ve ben sizleri okadar iyi tanır oldumki ,katılımcı değildim ama ghergün bakıyordum bugün neler oldu ne konuşuyorlar,,,en sonunda hiçalışkın olamıdğım birşey yapıp üye oldum ..yani o kadar çekici bri arkadaşlıpğınız var

Öncelikle harika ve özenilesi bir diyaloğ var aranızda ve ben sizleri okadar iyi tanır oldumki ,katılımcı değildim ama ghergün bakıyordum bugün neler oldu ne konuşuyorlar,,,en sonunda hiçalışkın olamıdğım birşey yapıp üye oldum ..yani o kadar çekici bri arkadaşlıpğınız var
hoşgeldin aramızaaa eğer çok eskien takip ediosan tanıyosundur benideee buraası gerçekten çok hoşş sıcak bi ortamm.hepimiz birbirimize hiç tanımadığımız halde duaralar ediyoo sevinçlerimizi hüzünlerimiz paylaşıyoruzz.inşallah rnikin gibi Rabbim mucezesini gönderiri hepimizee.yeniden hoşgeldinnnnn

Geri