Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dürüst olmak gerekirse çok endişeliyim, 2 aydır rahim filmi için gidiyorum ve her seferinde masadan kalktım. iltihaptan ötürü çekemediler. 4 kutu fitil kullandım, bir sürü antibiyotik hap, krem. hala da tam temizlenmemişti çarşamba günü gittiğimde. bunca zaman temizlenmemesi korkutuyor beni.
Dileğimm merhaba canım sanada geçmiş olsun cranberry meyvesini bilirsin o iltihaba birebir ben onunla iyileşmiştim bol sıvı alman gerekiyor.Sarmsak -soğan yemiştim birde bol bol .Antibiyotik yerine geçiyorlar sevgiler

İki gün siteye girmedim hemen 2 hamilemiz olmuş, Biza ve Burcums ikinizide çok tebrik ederim Allah sabrınızın hediyesini verdi, inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız, darsı başımıza bize dua edin...

teşekkür ederim arkadaşım.inşallah rabbim hayırlısını hayırlı zamanda sana da verir:)

Dileğimm merhaba canım sanada geçmiş olsun cranberry meyvesini bilirsin o iltihaba birebir ben onunla iyileşmiştim bol sıvı alman gerekiyor.Sarmsak -soğan yemiştim birde bol bol .Antibiyotik yerine geçiyorlar sevgiler

canm çok teşekkür ederim 2 gündür soğan suyu içmeye başladım, cranberry nasıl bir meyve? blueberry çayı var liptonun onu içiyorum ama hoşuma gittiği için, bahsettiğin başka bişey sanırım. baharatçılarda satılan küçük kırmızı olanlarmı acaba? ve nasıl kullanılıyor ?

canm çok teşekkür ederim 2 gündür soğan suyu içmeye başladım, cranberry nasıl bir meyve? blueberry çayı var liptonun onu içiyorum ama hoşuma gittiği için, bahsettiğin başka bişey sanırım. baharatçılarda satılan küçük kırmızı olanlarmı acaba? ve nasıl kullanılıyor ?
Blueberryde olur cranberry kırmızı ben reçelini yaptım sonra yoğurtla karıştırıp yedim yoğurtta iyi geliyor .Meyveli yoğurt oldu yani :)

Geri