Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bugün çok tembel oldum hiç bişi yapasım yok yaaaa benım halım ne olacak sımdıden yaaaa

ayy canım hamişlkikten dir o yorma kendini boşver dursun işler kaçmıyo hamişsin yaaa

hııııııı anlaşıldı senin patronvari şeklin :laugh: ohhhhh 4 ay özgürsün ne güzel... çok çalışma, yok mu çömez, ver ona işleri :)

hııı bende diyorum biz bu kızı yoğunmluktan göremezdik şimdi burdan çıkmıyo seni tembel seni :laugh:

oyyyy cici ayşegül gelmiş özlemiştik dimi yazgülüm onu diyorduk :)

hııııı tabi tabi okumadım sanki ben :piha:neyse hadi inanmış oluyum üzmiyim sizi kıyamam ben size canlarım benim bende sizi özledim hemde çok

evet ben ozgurummmmm ben ozgurummmm hoppa:eek:rkide::gezme::kartanesi::meri::ohh::cheer2::cheer2:

Yok anam malesef.. herkesin belirli isleri var bitirmesi gereken.. arada bir geliyor biri yardima ona veriyorum ama haftada 1 gun falan

kz bu coştu iyicene anam hafiiiii yanndannnn neyse göbüşü fazla oynatmıyım belkim hamişimdir

hadi canlarım ben artık mutfağa gideyim.... gelebilirsem gelirim yine, değilse çok öpüyorum sizleri. görüşürüzzzzzzzz

Kolay gelsin tatlim.. hafta sonu gorusemezsek simdiden iyi hafta sonlari.. kocaman opuyorum seni.. iyice dinlen tamam mi ;-)

Gorusuruz

ınsallah canımcım rahat geçer bakalım yasayıp görücez canımcım

insallah fistik.. senin tecrubelerin bize lazim gunluk tut sen olur mu ;-)

bende kaçayım artık kızlar dınleneyım bıraz kendıne ıyı bakın görüşürüz canlar byyy

Gorusuruz canim.. sende kendine iyi bak bye bye

ayy canım hamişlkikten dir o yorma kendini boşver dursun işler kaçmıyo hamişsin yaaa

hııı bende diyorum biz bu kızı yoğunmluktan göremezdik şimdi burdan çıkmıyo seni tembel seni :laugh:

hııııı tabi tabi okumadım sanki ben :piha:neyse hadi inanmış oluyum üzmiyim sizi kıyamam ben size canlarım benim bende sizi özledim hemde çok

kz bu coştu iyicene anam hafiiiii yanndannnn neyse göbüşü fazla oynatmıyım belkim hamişimdir

Hihihi canim aslinda isler oldukca birikmeye basladi ama hafta sonu yaklasmis surda yarim saat daha konusayim canim arkadaslarimla dedim biraktim isleri kacmiyorlar ya pazartesi yaparim artik :)

Costum kiz bugun diyet bana yaradimi nedir :) Sen oynatma ben oynatirim ikimizin yerine tamam mi haha :piha:

Evet evet cici aysegul :)

O su anda bizim yazdiklarimizi okumakla mesgul bence hihi :) Hala yazmadigina gore :piha:

heee aferin iyi bildik gülüm

evet yakalandık ama hala sağlamız yazgülü :)

biraz yoruldumda ondan daha sonra soracamn hesabın :piha:

hadi canlarım ben artık mutfağa gideyim.... gelebilirsem gelirim yine, değilse çok öpüyorum sizleri. görüşürüzzzzzzzz

tamm canım sıra sende hadi kolay gelsin

Hosgeldin gulum benim.. ay ay bugun hepiniz simartiyorsunuz beni ben basbakan falan mi olsam acaba :)

yaparsin sen tatlim inanirim hizli sey sen :)

yoksa yetismedide internet baglantisina mi suc atiyon hihii :) Saka saka yerim seni ben cancagzim :)

kız bendeseni yerim yiye yiye bitiremedim zaten kaçgündür dolaptan azar azar yiyorum geçen gün koydumya kokmadan yiyip bitireyim bari:piha::piha:eek:l bacım ol oyum sana hatta cumhur başkanı ol yakşır gülüme

bende kaçayım artık kızlar dınleneyım bıraz kendıne ıyı bakın görüşürüz canlar byyy

güle güle fıstık bebişede kendinede dikkat et öpüyorum senni

Evet ben kafa goz dalar bize sandimdi ama idare ettik hihi :) Yirttik abicim yirtttikkk haha

he eee sen öyle zannet hele bi dinnleniyim nasl olsa hamiş de diğilsiniz yırtıcam be sizi ama ağzınızı burnunuzu:piha::piha:

mrb ben yeni katıldım bi çok merak ettiğim konular var en çokda hamilemiyim onu çok merak ediyorum benim adetim biraz düzensiz gelir dr gittim doğum kontrol hapı verdi yaklaşık 1sene kullandım en sonunda sıkıldım ve bıraktım en son 27ocakta hasta oldum hemen sonrası yaramazlık yapınca şüphe oluştu bende ama 4şubatta tekrar hasta oldum ama şimdi yok genelde erken oluyorum bazı şikayetler bende de var baş dönmesi mide bulantısı bel ağrısı yemek kokusuna hele dayanamıyorum uykumu alamıyorum dinlenemiyorum acaba bunun nedeni düşündüğüm şey olabilir mi yoksa psikolojik mi?

heee aferin iyi bildik gülüm

biraz yoruldumda ondan daha sonra soracamn hesabın :piha:

tamm canım sıra sende hadi kolay gelsin

kız bendeseni yerim yiye yiye bitiremedim zaten kaçgündür dolaptan azar azar yiyorum geçen gün koydumya kokmadan yiyip bitireyim bari:piha::piha:eek:l bacım ol oyum sana hatta cumhur başkanı ol yakşır gülüme

güle güle fıstık bebişede kendinede dikkat et öpüyorum senni

he eee sen öyle zannet hele bi dinnleniyim nasl olsa hamiş de diğilsiniz yırtıcam be sizi ama ağzınızı burnunuzu:piha::piha:
Mrs. M'de kacti kaldim tek basima ama Allahtan yorgunsun su anda dalamazsin hihi :) Artik hevesini pazartesiye sakliycan fistigim..

ye kiz ye biraz yede cabuk kurtulayim su yaglardan :)

tamam kiz secimler ne zaman? adayligimi koyacagim haha :)

Hihihi canim aslinda isler oldukca birikmeye basladi ama hafta sonu yaklasmis surda yarim saat daha konusayim canim arkadaslarimla dedim biraktim isleri kacmiyorlar ya pazartesi yaparim artik :)

Costum kiz bugun diyet bana yaradimi nedir :) Sen oynatma ben oynatirim ikimizin yerine tamam mi haha :piha:

olsun gülüm doğu şimdiden iyi tatiller sana ısısrım seni koparırım o güzel yanaklarını buranın neşe kaynağısın sen ballarınkaymağısın . evet canım coştun baya diet sana yaradım yoksa başına vurdu o daha belli diğil :piha:

merhabalar canlar.........

hoşgeldinn canım seni çok merak ettik

Geri